bir gün...

Bir gün...
Eğer nasıl davranacağımı bilemezsem, düşündüğümün tam tersini söyleyip kaçmaktan başka çözüm yolum kalmazsa,şayet katlanılmaz halimi açık edersem en göze batar şekilde. En kuytu köşe benim, en koyu gölgeye ben sahibim,en şekilsiz, en kısa.
Bazen konuşman yerde susar susman gereken yerde çözülür dilin.Ben olursam,olsam veya olsaydım saçmalayan o kişi.Yerin en dibi benim, en kulağı duymayanı,en nefes alınamayanı.
İstemem artık istemem is-te-mem, madem hayır demeyi öğretiyor hayat en olmadık yerde derim ben de hayırı. bura mı olmadık yer al sana kocaman HA-YIR.yokum artık olamam eskisi gibi.bu saçma oyundan çekiliyorum.

Bir gün...
Neyi beklediğimi bile bilmeden sonsuz bir beklemedeyim.Sabrım tükenmezse keşke tükenmese.
İçimde bir boşluk ve o boşluk öyle büyük. sanırım bu boşluk benden bile büyük yoksa nasıl içine düşeyim? Yapabilsem doldurabilsem bu boşluğu bulup çıkarsam içinden kendimi.İçimin yandığını hissediyorum.Davranışlarım anlamsız. gitmem gereken yönün tam tersi yönüne koşuyorum sanki. kayboldukça kayboluyor bulma ümidiyle yanıp tutuştuğum.

Yorumlar

 1. Sayfama yaptığın cici ziyaret icin çok teşekkürler canım..
  İki gündür geliyorum sayfana ama bir türlü izleyicin olamamistim.
  Başardım sonunda..
  Nice guzel paylaşımlara insallah:)
  sevgiler canım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben teşekkür ederim asıl ziyaretleriniz için inşallah çok daha güzel şeyler paylaşmak nasip olur:))
   sevgiyle kalıın:))

   Sil
 2. bloglar listesi ve katalogunda kişisel bloglar/karma konula kategorisinde sayfalarınız açıldı.
  kontrol ederek eklenmesi değişmesi gereken yerler var ise veya eklemek istediğiniz bir şey var ise muhtarbizimmahalle@gmail.com a bilgi verirmisiniz..
  teşekkürler

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar