deep'in mimi: takıntı mı o da ne:))


Mim: Buyur burdan tanı...

Takıntıların var mı yoksa kim takar takıntıları sallamışım dünyayı modunda mı yaşarsın hayatı..

deep'ten mim veya deep'in mimi başlıklı postlara sıkça rastlayan benin günün birinde böyle bi post yazacağını kim bilebilirdi?
keşke çok daha önceden bulaydım öykülerinin hepsini okusaydım dediğim biri (yine okuyorumda böyle kesik kesik oldu sanki içim hiç rahat değil:)deeptone  sade ve derin bloguyla göz kamaştırıyor teşekkürler deep :))

takıntılar mı dediniz şimdi orada durun. tüm takıkların bir arada yaşadığı  bir evde olduğumu düşünmüşümdür hep. temizlik takıntısı bizim ailenin genlerine işlemiştir sanki şapırtı tıkırtı takıntısı olan kardeşlerimden en çok çeken benim ee haliyle beni de bir kaç takıntım olmalı diye düşünüp bir takım takıntılar edindim ben de kendimce.

benim eşyalarım kıymetlidir arkadaş eşyalarıma dokunurken alırken izin almayanların vay haline cıngar  çıkarırım bana ne yeaaa derim bunun taa çocuklukta temelleri biliyorum da işte amaan:)) ama bu paylaşımcı bir insan olmadığım manasına gelmiyo tabiki sadece minnik bir izin bu da mı çok zor:))

evden çıkarken kontrol manyaklığı bende de  mevcut anahtar,cüzdan... yoklaması yapmadan evden çıkamam.

yaz kış yanımda selpak peçete olmalı benim. ne olacağı belli mi olur olmazsa olmazım olmazsa gerginliğimdir peçete amaan

bilmediğim yerlere tek başıma gitmem. yönlerle adreslerle aram hiiç iyi olmadı. bu da ben deki kaybolma korkusunu tavan yaptırdı. bir zamanlar millete bir şeyler soramama takıntım da vardı. bir yere gitmeden önce binanın krokisini bile öğrenmek isterdim yeterki birilerine bir şey sormayım uuf oldu geçti işte insan değişiyor zamanla bu adres meselesini de çözüp kendime başka takıntılar bulacağım:))

bir de şimdiler de kore dizisi takıntım var. asyanın çekiciliğine kaptırdım ben de kendimi biri bitiyor biri başlıyor. a be saf ben Türk lerin eski filmlerini seyredince gülüyosun dalga geçiyosun ama korelilerinki izliyosun bakıyorum da diyorum kendime işte elden gelen bi şey yok bağımlılık:))


daha deşsem bulurum hatta daha mantıksız ve göze batan takıntılarım da vardır eminim.

şimdi aklıma gelenler bunlar.

umarım sıkmamışımdır sizi 
sevgiyle kalııın:))

Yorumlar

 1. bunlar da takıntı mı şimdi, pehhh :P şu adres sormaya çekinme bende de vardı ama şimdi yok. sora sora bağdatı bile bulabilirim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim çekinmem de tamamen geçer inşallah artık çok fazla zorlanmasam da büsbütün kurtulup sora sora bağdat'ı görsem fena olmaz yani :))

   Sil
 2. aynen bence sıkıntısız takıntı bunlar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. daha biraz yaşlanıyım olur belkim (olmasın isterim tabii de) şimdilik her şeye tahammül etme gücüme kendim bile şaşıyorum :)))

   Sil
 3. Guzeldi:)peçete bendede olmali hep

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar