depresif anlar...

Seni düşleyeceğim bütün sabah ve bütün akşamlarımda. Aldığım her nefes seni hatırlatacak bana varlığına aşikar topraklarda yürüyeceğim her gün. Anılarımda olmayacaksın yalnızca baktığım her yerde seni göreceğim. bulutlar yüzünü şekil alacak yıldızlarla baş harfini çizeceğim gökyüzüne.
Seni anacağım kurak iklimime düşen yağmurum seni anlatacağım dağa taşa kurda kuşa. Rüzgar estiğinde kokunu getirecek bana, ırmaklarda nehirlerde en durgun denizlerde bile sesini duyacağım. hani demiştin ya gün geldiğinde günü geldiğinde güya seni unutacağım. O günü sileceğim takvimlerden seni yazacağım geriye kalan tüm yapraklara.

not: depresyona bağlamışım ki halim harap dostlar  yazın sıcağı mı çarptı nedir anlamadım. yukarıdaki şey çıktı ortaya bu sıcağın kaynattığı beyinden mi temizliğinden hayli şüpheli olduğum kalbimden mi demeliyim bilemedim. öyle işte:))

sevgiyle kalıın:))

Yorumlar

 1. sen depresif hissediyor olabilirsin yazarken ama bu satırlar bende aynı hissi yaratmadı.bence özlem dolu ama hala ümit eden birinin sözleri bunlar.ayrıca da çok güzel..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. özlem dolu ve belki boşuna ümit dolu olduğundan depresifliği kim bilir?
   teşekkür ederim :))
   sevgiyle kalıın:))

   Sil
 2. merabaaa.
  bloguma hoşgeldiniz.
  gelicem yine okumaya sizi.
  :)
  bir miminiz var bende.
  :)
  görüşürüüz.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederiiim mim için, bu güzel "hoşgeldin" için ve ziyaretin için:))

   Sil
 3. Bunaltıcı sıcağın zihinlerdeki gölge oyunları işte :)
  Güzel olmuş, bence depresif değil ama :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar