sıkıntıdan patlamak...

tek bir şarkı paylaşmak için bir post  ne kadar vahim bir durumdayım.  bi canım sıkkın ki.

bi sürü bi sürü şey yazdım geri sildim. çok sıkıldım yapacak hiç bi şey yok müzik dinleyip dizi seyrdiyorum arada ingilizce çalışıyorum o da böyle isteksiz isteksiz.

geçen günlerde günlüklerimi imha etme operayonuna başladım. güya okuyunca gülecekmişmişim yıllar sonra daha moralim bozuldu üçü imha edildi kaldı geriye bir onun da imhası yakın.

iyice manyaklaştım bi de bir dakikam bir dakikama uymuyormuşmuş çevremden duyumlarıma göre. sinirleniyorum sonra abarttım mı lan deyip gönül alma çabası. amaan ne dedim ben dizi izliyorum mu dedim az önce hıh işte ondan da sıkılmıştım geçen gün buhranlar buhranlar neyseki şimdiki kafama göre buldum bi tane. iki günlük yurt maceramdan sonra şehir dışı yurt dışı daha doğrusu ev dışı gezmeler tozmalardan elimi eteğimi çektim.zaten hayaldi onlar ama işte hayalinden de çektim elimi eteğimi.bi de iş bulacaktımdı yook ben saçma insanlarla uğraşamam dedim. kredi burs başvurusu da ne zamansa internette aradım aradım bulamadım ona da sinirim bozuldu bi bölüm daha dizi şişmanlamaya başlıyorum bi kilo aldım bile oh my God!!! :)))

zorum neyse şu şarkıyı dinleyip dinleyip üzülüyorum. sizle de paylaşıyım dedim:)))

sevgiyle kalıın...


Yorumlar

  1. Kendimi görür gibi oldum.. Çabuk geçer İnşaallah diyorum.. (:

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. inşallah inşallah yoksa bu durumun sürekliliği katlanılır gibi değil:))

      Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar