yağmurlu havada banka oturan kız:))

bu resmi çok seviyorum vahşeeet:))


havada yağmur kokusunu pek alamasam da dedim bir çıkayım evden dedim apartmanın arkasında küçük parkın kırmızı toprağında yürüyeyim(asıl amaç koşmaktı geçen koştuğumda bacaklarım üç gün ağrıdı o nasıl koşmak Allah'ım ölmüştüm resmen) ee aktivitesiz hayat yavan kitap okumaya da başladım Kafka okuyorum hem de böcek olan adamın hikayesi aslında roman da pek küçük işte onu okudum adı  "Dönüşüm" . Kafka devam edeceğim bakalım son aldığım Ateşböceği Yolu'nu hala bitiremedim okur muyum bilmiyorum zira çok beğendiğimi söyleyemeceğim. bu post pek bi günlük tarzı oldu di mi ama  okuyum okuyum da daha çok daha güzel daha anlamlı yazıyım diyorum da bekleyemiyorum işte. sıkıntı cancağızım katlanılacak şey değil :))

daha neler neler kafamda planlar dönüp duruyor.

bu arada şu nezaket denen şeyin kalkmasını diliyorum arada neden niçin diye sormayın kafam karışıyor durduk yerde gizemli oldu bu cümle sanki neyse canıım geçelim bu konuyu:))

yapıcam yapıcam ben de güzel şeyler yapıcam :))


bu postu yazdığıma pişman olabilirim muhtemelen. Türkçe'yi de arada katlettim sıkkınlığımdan çok takılmasam da şöyle bi bakınca çok da hoş durmadığını farkettim bu halin yazarken şu kelimelerin altındaki kırmızı çizgiler hani bahsettiğim.:))

oooo amaç ıslaklık vakasını anlatmak bak az daha unutuyordum. saftirik günüm mü ne bugün hee neydi yürüyordum yürüdüm yürüdüm sonra baktım az buçuk yoruldum kulaklığı da ceketin içine sokuyum da ciks dursun dedim.(bağışla beni Türkçe canım sıkkın beeaa) al sana ciks oldu senin neyine ciks olmak yürü yolunda bağladım belime ceketimi yollandım evime. gitmiyorum bi daha ıslak günde yürüyüşe al işte küstüm:))


sevgili günlük diye başlasam olurmuş kiii:))

neyse efenim  neşeli günler geceler diliyorum size

sevgiyle kalınnn :)


Yorumlar

 1. :) tebessum ettirdi bana yazin. Icinden geldigi gibi yazman cok guzel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim:)) şimdi farkettim arada kopukluklar falan olmuş ne yazdığımı unuttum belki de hemen hemen yazıcam diye tebessüm ettittirebiliyorsam(kendi kendime fiil yarattım sankim:) ne mutlu banaa:))

   Sil
 2. :) gregor samsa ve kristin hannah ne güzeeeel.

  YanıtlaSil
 3. Ateşböceği Yolu... İçimde kanayan yara. O güzeller güzeli kapağa bu hikaye. Oldu mu Kristin ya. Devam edemedim daha fazla. Merak ettim sen bitirdin mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yoook bitiremedim çingum duruyo hala okumam da artık onu heralde bi yerden sonra baya baydı yeaa sen anladın hangi konudan bahsettiğimi çok fazla olunca okunmuyo yahu abartmış kadın.

   Sil
  2. Aynen hem çok bahsetmiş hem de bayaa ayrıntıya girmiş. Hayır o değil ben diğer kitabını da almıştım pembiş pembiş Gerçek Renkler diye. İkisine de o kadar heveslenerek aldım ki hatta arkadaşımla diyoruz kesin okuyalım falan. Onda da aynı mevzu. Hayal kırıklığı üstüne hayalkırıklığı. :D

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar