birinci tren ikinci tren hep bi fren hep bi fren

alın size yüzyılın en saçma başlığı delirmeme az kaldı kendimle savaşıyorum.

ben kendim olmak için savaşırken trenleri kaçırıyorum hep sonrada düşen jetonlar aşkına başım dönüyor ama benim jeton bir yuvarlak olamadı senelerdir kareli.

hep bir alttan almalar hanımefendi takılmalar sonra alttan laf sokmalar sonra mı sonrası aslan gibi kükremeler çita gibi sıçramalar çita sıçrar mı ola bilemiycem çok bi doluyum çok bi taşıyorum ben bu milyon bilinmeyenli denklemlere aşık olurum da bilmenin iğrenç çamuruna içine çeken bataklığına düşmeyim yeter.

oo noluyor ki bana kendinizden soğuduğunuz zamanlar oldu mu ben kendimi sevemezken kimseye zarar vermememe  rağmen kendini sevmeyen başkasını sevemez savını öne süren şahsa sesleniyorum niçin çevremdeki narşistler yüzünden başım ağrımak zorunda. geç onu sadece şimdi tuttuğum dilek gerçekleşsin noluuur noluur yıldız mıldız kaysın ayın ağzı yamulsun lütfen insanlar aynaya baktıklarında ayna onların içini de göstersin ki ne olduklarını bilsinler çok mu olmadı mı öööff ne yapmak istediğimi bile bilmiyoruum.hep kendimi frenliyorum yine yapıyorum yine yapacağım.

Yorumlar

 1. Ayni ruh halindeyiz seyma:s. Bak iste bu ifadeyi cok icimden gelerek kullandim ikimizin yerine: :S

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ihiihii valla mı diyesim geldi bu yorumu okuyunca kötü ama değil mi inşallah ikimizde bu hislerden tümüyle kuruluruz:))

   Sil
 2. Tuttuğun dilekleri gönülden, yürekten, yutarcasına, sindirircesine iste..Sev o dileği, kendini sevdiğin kadar sev..Kendini de çok sev..Zarar vermeden çevreye sev..Tamam arada bir frene bas..Bir yol kenarındaki lokantada mola ver, bir dur..Cam kenarına otur, gelip geçeni izle..Hepsinden senden bir çok izler var, gör..Durul, çağlamak için durul..Akarcasına yoluna devam et..Dilek durağına doğru sevgiyle git..
  Yolun hep açık ve güzel olsun canım benim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok güzeel inşallah anlattığın gibi olurum dileklerimi şimdiden sonra öyle istiyorum yürekten en en en içten :))
   çok teşekkür ederiim hepimizin yolu açık ve güzel olsun inş. amiiiiin:))

   Sil
 3. Şeyma bir dur sakinleş neler oluyor bilmiyorum ama bu kadar stres yapma kendine, kendine iyi davran..
  Müzik dinle biraz ya da film izle..
  Ya da dışarıya çık dolaş, çevreyi izle, bir parkta otur ve hiçbir şey düşünme, kitap oku mesela orada..

  Kendine iyi bak hiçbir şey için üzülmene izin verme..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) geçti sanırım ufff bu sefer ben de uyuyayamadım ama yeaa bi daha içimde tutarsam diyeceğim sözleri kabus gibi çöküyorlar üstüme sadece bir kez yaşayacağım günü aklımda iki milyonuncu çevirmelerim yok mu biraz kafamı dağıtmam gerek galiba müzik film tamam dışarı gitme şeysini de yapıcam inş. çok teşekkür ederim :)

   Sil
 4. mimin var o zaman ki :)

  YanıtlaSil
 5. At çevrendeki bütün narsistleri başından rahata er dert etme kimseyi en iyi sen bilirsin ama değmiyor maalesef :(

  Ve sakin ol bacım en sonunda o narsistler gene sana muhtaç oluyor. ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tenk yuuu:))haklısın agasshim kesinlikle katılıyorum:))

   Sil
 6. aklın karışmış olur öle bazen.
  :)
  dileğin tutsun ama.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ımm sanırım öyle oldu:))
   olsa ne güzel olur de mi kimse kimsenin yanında aynaya bakar mı acep ahaaa mağazadaki aynalar kaldırılsın diye bi şi çıkarmış ortaya, parlak şeyler korkusu diye bi fobi demlikler tencereler hep porselen falan olacak diye yasalar ama kaşıklar nolacak tahta mı plastik mi ooo bu dilek çok zahmet getirir beraberinde ama benimki iyi niyet ya olduğu gibi görünsün ya göründüğü gibi olsun insanlar diye:))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar