Dizi Yorumlarsam(3 japon dizisi)Evet bayanlar baylar dedim ki o kadar dizi izledim bari tanıtayım içimde tutmayım bir de unutmayım ehehehh.haydin başlayalım:))

not: yazarken dizi bulamamk bunu yapmam için geciktiğimi gösterdi unutuyorum arkadaş var mı unutkanlığa çare :)
not2:  dizileri unutan benden isimleri hatırlamamı hele ki tembelliğimi yenip isimleri bulmamı beklemeyiniz onlar benim oğullarım kızlarım oldular kısa bir süre için rica ediyorum idare ediveriniz:))

Perfect Girl Evolution /Yamato Nadeshiko Shichi Henge /
Konuyu her yerde bulabilirsiniz hemen özet geçiyorum 4 yakışıklı genç insan evladı bir evde yaşıyor çatlak japon kızları bunlara hasta. aranızda japon varsa kızmasın bence bir adamı görüp çığlık atan tüm kızlar az biraz hasta yalan mı?
üzgünüm :(
Kızımız burnuna kadar uzamış kahkülleriyle siyah peleriniyle aslında çok şeker bence amaa asosyal ve göz alıcı şeylerden korkması teyzesinin canını sıkıyor ve o dört çocuğun evine gönderiliyor . Ev dediğim şato gibi bi şey ve kızımızın teyzesi o evin asıl sahibi.Bir de minik çocuk var kızın kuzeni Allah ııım nasıl tatlı ağladığı yerlerde çok üzülmüştüm.

Gelelim bu kız neden böyle oldu? Sevdiği çocuğa lise yıllarında açılmış ve çocuk buna çirkin kızlardan nefret ederim gibimsi bir şey demiş. Ve bu sensin çirkin deyip çantayı kafasına geçireceğine hayata küsmüş garip şeylerden hoşlanır olmuş iskeletler, kuru kafalar...

Bir de başroldeki zavallı oğlan yakışıklılığından neler çekti yaaav sormayın yazık değil mi yapmayın böyle şeyler.Ben zaten hep demişimdir  yüzü değil bahtı güzel olsun diye gene geldiniz benim sözüme hadi :))

Ek olarak da aralarda yaptıkları dans beni çok güldürdü güzel mi kötü mü bilemiyorum ben gülüyordum komik geliyordu napiim:))Samurai High School / 2009


ben çok güldüm bunu izleyen herkes de eğlenmiştir eminim.

Konu ruh değiştirme olayı. Liseli bir gencin bedenine  atalarından biri olan bir samuray girip girip çıkıyor.

Bence iki hali de çok komikti Haruma nın oyunculuğunu gerçekten beğeniyorum .:))

Bir de arkadaşı var o da bir garip. Yakışıklılar Cenneti nden sonra çok tuhaf geldi, artist burnu havada rolünden öyle bir role güzel olmuş ama gerçekten hoştu:))

son bölümün yarısını olmayışı beni fena kızdırmıştı ama lütfen yani o yarım saat ne çile senin haberin var mı zalim şahıs neyse ingilizce mingilizce kör topal bitti gitti:))


Rich Man, Poor WomanBilsem bitmediğini başlar mıydım bilmiyorum başlamış bulundum dün akşam 4. bölüm bitti acı gerçekle yüzleştim. 5 nerde bee yok  kara bahtım kör talihim dedim dedim sabah bir uyandım omooo 5 gelmiş yaa
bir de saçma yerde bittiydi ki hoş beş de çok hoş bitmedi ama olsun kalbime inmedi en azından hazırladım kendimi:))

öhöm neyse işte dün başladım Protect the Boss a benzettim önce sonra ortalık karıştı. Bi kere Protect the Boss da oğlan pasif kız aşırı aktifti burda öyle bi uçurum yok gibi oğlan yine aktif ama kız mükemmel hafızası ve tamamen saf yardımseverlik duygusuyla oğlandan aşağı kalmıyor. Bence çok hareketli bir dizi. Oğlumuz  zeka fışkırıyor lakin bir hastalığı var yüz körlüğü insanların yüzünü adını hatırlamıyor bir kaç işi dışında tabii abartmanın alemi yok hayat çekilmez öyle her gün tüm milleti unutarak:))zengin tabi yazılımcı falan gibi bir şey oyun üretiyorlar en son kişisel dosyayı ellerine gözlerine bulaştırıyorlardı. Garibiim çok üzüldüm ama ben çocuğa kimseye güven olmaz bu dünyada mesajı çok feci vermişler.
Kızımız fakir ama çok da gururlu sayılmaz bence her ne kadar arada atak yapsa da oğlumuzun kibirle salladığı oltalara pek çabuk düşüyor bence.Çok sevimli ama saf rolünü müthiş yapıyo :))Sürekli iş arayan biri bir şekilde yolu oğlumuzun şirketine düşüyor, oğlumuzun ortağının kız kardeşi de gelincee beklenen aşk dörtgeni tamamlanıyor.

işte dizinin dört ana kahramanı zannımca 5 bölümden çıkardığım bu oldu benim eheeehee:))kızla oğlan adı her neyseler hepisini de evlat edindim ya ben kızımız oğlumuz diyorum daha alışık olduğum isimleri aklıma tutamıyorum uğraştırmayın beni izleyin öğrenin:))
profilden oğlumuzun en yakın arkadaşı ortağı sırtını dayadığı dağ hain gaddar zalim adam 5 bölümden çıkardığım:))


genlerde mi var zalimlik nedir kardeşine de bulaşmış.

Yorumlar

 1. Kame, Haruma Miuri, Oguri Shun... Bu diziler izlenmezde ne yapılır Allah aşkına birisi söylesin yani, tabi eğer izlemek dışında yapılacak bir şey varsa...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. değil mi değil mi isimlerini de öğrenmeye başladım yavaştan hele senin haremleri gezdikten sonra epey bi isim öğrendim galiba sarayına beni çağır sümeyyeciim diyor kucak kucak sevgilerimi yolluyoruum sana:)))

   Sil
  2. Haremimi gezdin mi? Çok güzel oldu ya, harem kurarken çok eğleniyorum ^^ Senide davet ederim haremime elbette neden olmasın >_< Kucak kucak sevgin iççinde komavo, bendende aynısı (-_~)

   Sil
  3. ooo gezdim kayboldum bile ki yorum da bırakıcam inşallah:)))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar