ne idik ne olduk 15 yıl sonra:))

beyaz sayfam a ve onun güzel kızına mim için çoook teşekkürleer:))

15 yıl sonra nerdeyse 35 olmuşum yolun yarısına gelmişim Dante gibi ortasında mıyım şimdi ömrün eheehee:))

Fiziksel olarak bilemiycem  ben demişimdir hep zaten güzellik içtedir  diye:))saçlarımı boyatır mıyım ki o zaman şimdiden var tek tük beyazlarım omo omoo ne yapacağuk şimdi biz onları :)bir de takım elbise neyin mi giycez ki yok de mi olmaz öyle hayatımda topuklu giymedim ben ya o yaş da alışmışımdır topuklulara.:)

15 yıl sonra tecrübeli bir mühendis olacağım sanırım.Imm sonra ruhsal bütün çalkantılardan sıyrılmış gitmek istediğim yerleri yavaştan gezmeye başlamışım. artık şakır şakır ingilizce konuşuyorum millet :))

sonra baba ocağından ilk ayrılışlarım gelmiş gitmiş çünkü kendi şehrimde okuyorum bu benim için büyük bir şey :))belki yalnızım belki değilim hiç o mevzulara girmeyeceğim. ekmek derdindeyim geziyorum yaşıyorum kendi ayaklarımın üstünde dimdik duruyorum:))

hmm benim akademik kariyer yapmak gibi arada  alevlenen hayallerim 4. sınıfta da alevlendiyse doktora yüksek lisans falan yapıyor da olabilirim.:))


daha dalmayalım 15 yıl nası uzak duruyor sonra bi bakmışın gelmiş ooo bakalım ne olacak.

ben 5 yıl sonrama mektup yazmıştım how I met your mother daki bir bölümden esinlenerek onu okumama 4 yıl kaldı bunu da 15 yıl sonra okursam çokça gülebilirim :))
Yorumlar

 1. şakır şakır ingilizce konuşma konusunu o kadar erteleme bence(:

  ben de himym'ın bi bölümünden esinlenmiştim, ama mektup yazma değil barney stinson'ın gayet gerizekalı bi fikrinden. hayatımda yaptığım en büyük aptallıktı, bana hatırlattığın için teşekkür ederim:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ertelemek değil de üni. bitene kadar şakır şakır seviyesine getiririm diye düşünüyorum o yüzden o zamanda konuşuyor olacağım yani öyle işte:))

   valla mı hayatında yaptığın en büyük aptallık böyle söyleyince bile dolu dolu geliyor ağza eheehee geçmiş gitmiş olması aptallıkları masum gösteriyor bence sonradan onlardan bahsederken hani:))

   Sil
 2. şimdiden de zaten sevimli ve gülünesi.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))sanki büyümeye hevesli bir çocuk yazmış gibi geldi yeniden okuyunca eheeheee:))

   Sil
 3. Hımmm kariyerde kariyer demişin :):) Güzellll:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hmm gerçekçi düşünmeyi seviyorum ve geleceğimin tek görünen kısmı kariyerim galiba ondan böyle çok anlattım kariyer planlarımı 15 yıl sonra hey gidi günleeer diyeceğim ya bugüne hem ilginç geliyor hem sıradan bu 15 yıl tuhaf düşüncelere götürdü beni:))

   Sil
 4. Onbeş yıl sonrasını tahmin etmek ne zor değil mi? Hele de yirmili yaşlarda ve hayatının ne yönde gideceği çok belirsizse. Böyle 35 falan olunca 15 yıl sonrasını tahmin etmek pek zor gelmez gibi düşünüyorum. Çocuklarım evlenir, dede/nine olurum, emekli olurum gibi.. =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle katılıyorum çoook zor:))
   yaş 35 olunca hayat bir düzene girer gibi geliyor insana belki öyle olmayacak ama ben de bıraktığı intiba o 35 yaşın dediğin gibi ondan sonra tahmin etmek kolay gibi gibi ya bakalım neler olacak hayatta?:))

   Sil
 5. Gelecek sene mektup mu yazdın ne güzel :)
  Ben de yapmalıyım öyle bir şey, hatta hatta filmlerdeki gibi mektubu postaneye bırakıp 15 yıl sonra adrese teslim etmelerini sağlasam, ama olmuyordur öyle bir şey sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hmm süper fikirmiş bence mümkün olabilir araştırmak lazım önce du du belki aşka gelir araştırırım bulursam öyle bi şi haber ederim çingum :))

   Sil
  2. Bulursan haber et çingum çok sevinirim hemen ben de yaparım :))

   Sil
 6. Yuksek lisans falan vooov:) bende mimledm am a. Yapmisisn bile:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hayal işte bakalım ne olacak:))teşekkür ederim depresifpolyanna yapmış bulunduk işte :))

   Sil
 7. güzel bir mim yazısı olmuş eline sağlık :) o 5 yıl sonra yazılan mektupları duymuştum bende mi yazsam ne :D

  YanıtlaSil
 8. Umarım hayallerini gerçekleştirebilmiş olursun 15 yıl sonra. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))teşekkür ederim sulli ciim hepimizin hayalleri gerçek olur inşallah hayırlı olanları diyeyim ya da anladın sen beni iştee:DD

   Sil
  2. Anladım,anladım. İnşallah. :D

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar