bir japon dizisi: mei chan no shitsuji

Mei Chan No Shitsuji
Çoktantır dizi ararken kore değil japon bakar oldum. Baya da izledim japon dizisi. Yine arayışa çıkmıştım ki bir kaç kişinin bu izlediğim ilk japon dizisi yorumları üzerine hemmen izlemeleyim dediim ve izledim bitirdim:))

10 bölümcük zaten rich man poor woman ı beklerken bir şeyler bulmalıyım film-dizi ama dizi olunca da sonuca hemen gelsin istiyorum yüreğim kaldırmıyo  yoksam  :))

Her neyse dizi nasıldı?

Konusu zengin kızların gittiği hanımefendilik okulu gibi bir okul var ve burdaki her kızın yakışıklı bir kahyası var.Kahya ve hanımları arasında aşk yasak okulun temel kuralı. Kahya ve hanımlar arasında değişik bir bağ oluşuyor zamanla. Sürekli dipdibeler çünkü kuyruk gibiler mübarek dereyi küçücük suyu geçerken kucaklarına alıyolar Mei(başroldeki kızımız)nin yok artıııık ifadeleri çok komikti.

Çok eğlendim ben izlerken konu değişik bence  diğer okul dizilerinden farklıydı en azından.


İki kardeş arasında kaldı sonra hiç sevmiyorum öyle şeyleri dünya da başka kız yok sankim Allah ım yaa tamam millet izliyo falan da yeter artık yani. Hadi bunlar bağları çok kuvvetli olmayan kardeşlerdi biri kahyalık okuluna gitmiş falan yine de kötü oğlum olmasın yaşanmasın öyle şeyler. bi de çocuk diyo ki vazgeçmiycem ben bak yaaa çok kızdım takeru sana :))

Yaa Hiro ve Takeru arasında kalmak bu iki kişinin de hayranları için hayal edilemez bir şey heralde oo piti piti :))

O okulda okumak istemezdim ama o ne öyle bi başından gitmiyo gerçi  Hiro sürekli kızı bırakıyodu ama diğerleri yapışık ikiz mübarek :))hele küççük kızla kahyası çok komik :))

kötü kızımız lucia da kötü rolünü süper oynuyo bi diziden daha aklımda daha ona kızmışlığım geçmemişti oysa :)

muhteşem diyemem ama izlenilesi bence.

orada burada hoplayan koyunlar hayal ederken araya sokulan şeyler var bana itici gelmedi öyle bana yine de söyleyim dedim:))


                          bir kaç resim :))


Yorumlar

 1. hımm güzelce diyosun izlerim biraz.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sen böyle gelip toptan okuyup yorum yapıyosuun yaa çok seviniyorum valla tek tek yapsan da sevinirim de yani şimcik öyle oldu ya bi mutlu oldum yani:)))
   zamanın varsa farklılık olur sana da biraz:):))

   Sil
 2. ohh ohh ne güzel kısacakmış, hemen indirebilirim ;) zaten japon dizilerinden bi haber yaşıyorum ben, hep kore hep kore bi farklılık yapayım bari :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) japon dizileri kısa oluyo genelde benim izlediklerim hep 9-10 bölümlüktü ben de öyle hep kore koreydim şimdi japon japon gidiyorum japon da güzeldir ama okul dizileri falan çok sevimlidir tavsiye edilir:))

   Sil
 3. Ben çok sevmiştim bu diziyi. Sevme nedenimin başında tabi ki Mizushima vardı ama dizi genel olarak çok sevimliydi. Ben de böyle bir kahya istemedim değil :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de istediim insan istiyor korunsun kollansın ve böylesi biri tarafından yapılsın bunlar oooy ooy içimdeki ergen fan :D

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar