evet kafayı yedim:DDDmillet fizik sınavım var yarın edebiyat ve tarih sınavımın vehametinden hevesle sabah başladım öğle vakti bıraktım şimdi post yazıyorum bu da demektir ki eveet millet kafayı yedim kesinlikle bu ancak buna işaret edeeeer:))

öğle yemeği bekleyişim üzerine komşu oturması bitmeyen yemek faslı ve kardeşimle tatlı mı tattlı sohbetimiz yerlere yatıran kahkahalarımız bu ne rahatlık ya Rabbi m çok gülen çok ağlarmış korkuyoruum çok korkuyoruuum.


veeee o değil de tarihçi ye fena rezil olucam tarihi yeniden yazan ilk rezil şahsiyet olmasamda, bana benim rezilliğim yeter kardeş herkes benle aynı olmuş ne yazar. ayrıcana iki sayfayı hınca hınç dolduran sevgili arkadaşlarıma da kızgınlığım anca geçti niye kızıyosam cinslik de başa bela işte. sen kendine kız şeyma kendine o kadar okudum da aklımda kalmadı iyi mi. çok çok sevdiğim tarih hocacııım I am sorry, biane daaa, özür dilerim japonca da neydi bu gome miydi ya da ona benzer bi şi çok oldu dizi izlemeyeli, benim hafıza malumunuz öyle işte tarihçi de öğrenecek hafızamın ve uydurma yeteneğimin kesiştiği çizgide nelerin ortaya çıktığını  aah ahhh.

edebiyat testti dildi, dil grubuydu bence bizim bölüm için zorlama olmuş sorular. neyse geçerim heralde ondan tarihe oranla çok çok daha ümitliyim.

gazamız mübarek ola deyip sınava giren bu garip şahsiyet, malubiyetle ayrıldığı savaş sahasına yarın büyük bir düşmanla çarpışmak için gidiyor. dualarınız eksik olmasın lütfen kabusum olan fizik le makus talihimi artık bozmak istiyorum.

ortalardan kaybolup ancak kendi blogumda görünmem beni sinir ediyo da şu sınavlar geçsin dostlar gelicem blog gezmelerine. sevgilerimi şuracığa koyup masama doğru yollanıyoruuum:))

Yorumlar

 1. kolay gelsin, başarılar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tenk yuuu men de bor geldi geçti hemen buraya uçtum ben de sırada kaldı 5 tane hadi hayırlısı:))

   Sil
 2. Eh hadi gel komşu bekleriz ..:):):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. oyy beyaz ablamm değişmişin ya sen bi sürü bi sürü hasret kaldım herkeslere yaav gelicem yalıycam yutucam şu programlama bi geçsin sonra rahatım :))hasret gidericem sonra buralarla:))

   Sil
 3. İyi geçmiştir umarım fizik. Benim de öğleden sonra bir sınavım var ama bak şu yaptığıma! =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bugünki sıvavın çok feci olması itibariyle iyi diyebilirz ona şimdilik ne iyisi yeaa sınıfta kalıcam diye korkuyom bu ka dibe düşmemiştim beaa çok üzülüyom bu halime finalde kurtarırsın diyenlere 0 ın neresinden tutupta kurtarayım ortasına geçip koşsam ne kaadar yol alırım düşündüğüme bak:)) ama çalışıcam çalışıcam çalışıcaam bakın da görün şeyma neymiş ne olmuş bee olacak bu dönemin sonunda olcak olcak buraya altın harflernen yazacam işte bana nii yeea:)))

   Sil
  2. olur olur, sen ucunu bırakma da bir yerden doğrultursun. ;)

   Sil
 4. mimin vaaarr :):) ders arasında :) yaz şu link isimlerini değiştirsenize yahuuu :):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. değiştiriim ablacım o kadar çok şey var ki yapcak bi düzen bulamadım buliim yapcam mimi de hafta sonu şey yapıım tamam linkleri de o zaman hallederiz :)))

   Sil
 5. eee nası gidiyo sınavlar.
  :)
  sınav zamanı öle olur işte birden başka herşeyi yapmak isteriz çalışmak dışında.
  :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar