tersim pistir mr. and mrs. x

blogumun linklerini ilk kez facebook umda yayınlamadım evet bazen twitterda da yayınlıyorum ilgisi çeken birileri geliyor olabilir.(her ne kadar inandırıcı gelmese de :))) ben de blogum var diye herkeslere duyuruyorum zaten.

Amaaaa

benim yanlış anlaşılma gibi korkular beslememe sebep olacaksanız gidiniz demek için yazdığım bir posttur bu zira her ne kadar derine dalmasam da arada birilerini eleştirmek hatta sinirimden yerin dibine sokmak isteyebilirim insanlık hali. her x kişisi bana ilginç bakışlarını yöneltecek olursa benim oyabileceğim göz sayısını aşarız ki bu çok fena bi şi ben diyim düşman olunacak biri kesinlikle değilimdir. sakin ruhumun altındaki sinsi şeytanı uyandırmanın alemi yok.

kendimi bunu yazarken kötü hissediyorum ama olmasın böyle şeyler lütfen yani çoğu blogger böyle açığa çıkınca gizliye dönmüş falan yok olum ben yapamam öyle bu benim üçüncü blogum kendimi buldum dostlar buldum ablalar buldum abiler buldum burda kendime. korkuyorum be resmen şimdi bi yazı okudum fena tırstım hem de, böyle şeyler olursa terketmem terk ettiririm ona göre.aklınızdan böyle şeyler geçmesin diyorum lafım xli  yli kişilere.

saygılarımlaaa....

                                                                                                        birgaripseyma

Yorumlar

 1. Tamam bu yazıdan sonra x ve y ler sessizce uzaklaşırlar :)

  YanıtlaSil
 2. Şeymacım onu bunu bilmemde çok meraklı milletiz, çookk çok..!!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de öyleyim ablacım ama yargılamakta biraz geciksek alınmasak mesele çözülecek yanlız merak olsa amenna deşip deşip kendimize pay çıkarma huyumuz var o çok fena bunu sevmiyorum.

   Sil
 3. hahahahay!pis x ve y'ler kaçarlar artık:D

  YanıtlaSil
 4. bende zamanında etrafa çok yaydım bloğumun adını ve şimdi keşke söylemeseydim de gizli kalsaydı bloğum diyorum. arkadaşlarım, ailem v.s. sorun sırrım açığa çıkacak diye felan değil, sırrım yok ortada ama yazı yazarken şu okuyabilir, şu görebilir diye düşünmek zorunda kalmak çok sinir bozucu -.-" şimdi pek etrafa yaymıyorum bloğumun adını, en azından yeni okulumdakilere felan hiç söylemedim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zeynebim de benle aynı sıkıntılar içinde demek bende de sır mır yoktur netimdir genellikle ha sırsa ben de kalmalıdır ne dostuma ne bloguma anlatırım o ayrı mesele. ben yaydım ya baya hoşuma da gidiyo okunmak beğenilmek ya da ne biliim şu olmamış falan diye yorum almak da üstüne alınan çıkmasın istiyorum çünkü yeri gelir yani gelecek muhtemelen farklı şeyler anlatacağım imaları çok severi birilerini ima edeceğim ama bu imalar yanlış kişilerce yorumlanmasın istiyorum öyle işte:DDD

   Sil
 5. aman yani öle insanlar da mı var gıcıklar ya üzmesinler seni.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. de mi yeaa deep gecikmiş cevabım için üzgünüm her hafta bi öncekinden rahat geçcek diyorum daha yoğun oluyo deep ya çözüm bulamıyorum buna:DD

   Sil
 6. Amaan takma o x'leri y'leri kafana şeyma, boşver ya..
  Blog terk etmek falan.. Yok öyle şey.. X'ler y'ler terk etsin gerekiyosa..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de öyle diyorum sessizgemim gelicem geliceem geliceeem hep aklımdasın aklımdasınız maya yazılarını gördüm okuyamadım henüz ama gelicem ya sözlerim kalmıycak havada bir yol bulup geliceeeem belki yarın belki yarından da yakın:))

   Sil
  2. Takma kafana Şeyma :) Gelirsin havada kalmaz sözün nasılsa, yoğun olduğunu biliyorum dersler falan valla sorun değil çingu :) Bak ben de her zaman gelemiyorum zaten, kış dönemi ne kaa yoğun oluyor böyle ya önceden hiç dikkatimi çekmemişti ^^ hahah belki yarın belki yarından da yakın ;))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar