Daha çok daha çook:)Hani böyle aylar geçer haftalar geçer aradan ama konuşunca o aradan geçen zamandan sonra, sanki her şey aynıymış gibi hissettirir. İşte böyle insanların kapısına gitmek o kadar da zor değildir ne bileyim çok hoş hissettirmez mi böyle kimseler zamanı söküp atmışsınızdır aranızdan dostluğunuz bıraktığınız gibi kalmıştır bir şekilde.

Var değil mi böyle kişiler ?
Daha çok olsunlar o zaman.
Biliyorum bencillik gibi görünüyor şimdi yazdıklarım sen arama sorma sonra karşılıksız bir bEkleyiş içine gir diyorsunuz belki.

Cık öyle değil öyle değil valla bak benim kastettiğim zamana meydan okuyan bir içtenlik.

Alabildiğim gibi vermesini de bilirim.:DD

Yorumlar

 1. benim var öyle dostlarım aylarca görüşmeyiz aramayız ama ilk kouşmada sanki kaldığımız yerden devam ederiz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ne kadar güzel değil mi ben de dün bir arkadaşımla karşılaştım böyle çok iyi hissettirdi, insanın çevresinde böyle insanların olması çok güzel bi şi, şanslı insanlardanız sanırım:DD

   Sil
  2. kesinlikle ama yeni arkadaşlıklar böyle değil ben bursaya geldim geleli hiç öyle arkadaşım olmadı hepsi Samsunda kaldı :(

   Sil
 2. Benim bir tane var galiba... hiç yoktan iyidir. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))ihhihhi tabiki öyledir benim de çok yok zaten 2 veya 3 tane işte ama çok hoş ya daha çok olsa keşke etrafımızda güzel insanlar çoğalsa çoğalsa çoğalsa... :DD

   Sil
 3. Oturupta şöyle karşılıklı iç döktüğüm hiç arkadaşım yok desem..Daha doğrsu şöyle olur,onlar anlatırlar , ben dinlerim..İyi bir dinleyicim..Ama ben sessiz kalırım hep..O nedenle iş arkadaşlarımın dışında "Evet bu dostum" diyebileceğim "fiili" olarak bir kişi yok :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dert anlatmak olunca mesele ben de çok iyi değilim dinlerim evet ama iş o dertleri dinledikten sonra konuşmaya gelince susarım bu konuda aynıyız sanırım:)
   dert anlatmakta ne biliim neyi anlataacağımı hiç bilmem tek derdim dersler gibi görünür hep bunu seviyorum galiba:DD
   dostum diyebileceğim deyince ben o konuda tecrübesizim ama arkadaşlarıma güvenirim çok her arkadaş dost mudur bilinmez ama çok sevdiğim arkadaşlarımı dost olarak görürüm ben bekentim de azdır hani o yüzden üzüntüyü de azaltır hayalkırıklığını da bu durum:)
   son olarak gecikme için üzgünüm :)

   Sil
 4. Onun gibi birçok arkadaşım var... Hepsi Türkiye'nin farklı farklı alakasız yerlerinde. Aynen senin dediğin gibi hiçbiri neden aramadın neden sormadın muhabbeti yapmıyor.

  Farkettim de bu olayı genelde bayanlar kafaya takıyor. Ama tabi istisnalar da yok değil...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :DD ah o niye aramadınlar yüzünden neler çektim beeen bilmem mi. neden aramadın diye de sorulur elbet ama ne bileyim sıkboğaz edecek kadar da olmamalı bu iş. böyle arkadaşlıkların tadı başka işte değil mi :))Rabbim güzel insanlarla karşılaştırsın bizleri:)

   Sil
 5. bunu diyebileceğim 2 tane çok yakın arkadaşım var. bazen aramaya üşensemde karşılıksız seviyoruz biz birbirimizi :) onun dışında blog aleminde de çok sevdiğim kişiler var. öhüm onlardan birisine yazıyorum bu yorumu v.v :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay aay ben seni var yeaaa yirim yaa ne şeker bi yorum bu böyle :DD
   karşılıksız sevgi işte o beklentiler hep sıkıntıya sokuyor insanı tabi sevince sevilmeyi beklemekte gayet mantıklı ama bazı kişiler işi abartıyor;))
   mesela blog aleminde de arada oluyor sen gitmesen de gelenler mesela müthiş mutluluk veriyor zaten o kişiler sana önem verince sen de onlara veriyosun bazen gidemiyosun ya da yorum bırakamıyosun onlar seni anlıyor falan müthiş bi şi:DD

   Sil
 6. ne tatlı sölemişsin.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ihihihi teşekkür ederim dipidiiip sana böle demeyi çok seviyorum yahu:)

   Sil
 7. Zamana meydan okuma , çok güçlü namussuz beni yerlebir etti.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar