bir garip depresyon hali:geri döndüm:)Evet okul açıldı gerçi ben bayadır yokum gibi  di mi ehehe ektim siziii:DD

Yok bea ondan değil canım pek sıkkındı niyeyse çözemedim hala öyle bir depresyonik dönem geçirdim ne kendi bloguma ne de- çok nadir gitmediysem-blog gezmesine gittim öyle.

Yarın gelicem inşallah yeniden düzenli blog yazarı olcam yok ya ben düzenli değildim ki hiç şöyle deyim bu kadar açmayım arayı özlüyorum canıım yemişim depresyonu:D

Ah  bi de hep sanatçılar der ya size layık olmak için çok çalışacağım diye bak bizimkiler diyo mu bilmem Kore de diyolardı böyle heeh ben de öyle diyorum size layık olmak için çok çalışacağım kitap okuyorum bol bol gerçi çoğunuza göre bol değil kendime göre bol bu göreceli bolluk:DD

Ahaa herkeslere selam olsun kendimi uzun bi yolculuktan gelmiş gibi hissettim şu an:)

Yarın size yeni dönem okul ve benim okula ısınma durumlarımdan bahsedicem  oyyh öldüm öldüm bugün anlatacak çok şey var moralim iyice bi kalksın ayağa güzel güzel anlatayım yoksa güccük Emrah a bağlıyorum her şeyi :DD

Bi ses etme gereği hissettim işte  hiç unutulmadınız bi de sakın öyle düşünmeyin ben yokken yazdığınız postlara da geliciim inşallah :)

İyi olmanız ve iyi kalmanız dileğiyle

Sevgileeer:DDD

Yorumlar

 1. sanada sevgilerrrr:):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sana daha çok sevgiler o zamaaan öpüyorumki koccamaan:DD

   Sil
 2. Sevgili Seyma, olur öyle seyler arada, sen yaz biz okuruz;) sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim beni öyle mutlu etti ki bu yorum ne desem bilemiyorum ama gerçekten blogta hep diyorum şanslı insanlardanım güzel insanlarla rastlaşıyorum:))

   Sil
 3. hehe benden bulaştı bak bu depresif haller :P bir an önce gel özledik seni ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. heee hep sen mi kaçcan seni seniii:DDgeliciim inşallah henüz gezmelere çıkamadım ama kendi blogumu o kadar ekmiyorum artık size de gelcem sırayla kafamda plan bile kurdum:)

   Sil
  2. bekliyorum şikerim ;)

   Sil
 4. Fazla uzatma arayı ses et işte böylee. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ooy sullim beniim kuzu seni bir özldim bir özledim güncene de yazmıyorsun artık tak dizi yorumumu yapcen kız arada gel o yannı da çok keyifli oluyo seni okumak öyle:)

   Sil
 5. depresyonda neymiş çok gel hemen:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. anaam nabrutum da gelmiş twitter da okuyorum ya ben seni en son az ekmek çok katık yazını okudum ayyy bazı şeylerde nası benzeşmişiz o tarifi de yapcam inşallah ama yine de daha sık giderdim herkeslere düzen dönemleri zor oluyo ama ayarlıyorum yavaştan inşallah :))

   Sil
  2. gerçekten sende bol krema seversin yoksA:)))
   evet öğrencilik zor.dediğin gibi düzen değişiklerinde geçiş dönemi sıkıntılı olur:)bugünlerde geçecek inşallah:))

   Sil
  3. eveet pide de aynıyız pidesini daha çok severim ve balışta yeşilliiik:DDD

   zor zor çok zor her şeye öğrenciyiz abi diye yaklaşmaya başladım artık ben de haklıyım ama di mi di mi bi dolu trip çekiyoz dersler zati aldı başını gidiyor.hele tembellikten vazgeçip normal öğrenci olmaya çalışanlar için daha zor:):)

   Sil
 6. depresyona girme hayırrr, okuldandır o okuldan, bak ben düşününce okulun açılacağını halden hale giriyorum, hep okulun etkisi bunlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çalıkuşuum he ya galiba ondan bi düzen oturana kadar sıkıntı oluyo :DD bi de ben gececiyim günüm gecem karışık biraz.ooh seninki daha açılmamış ama kıymetini bil bu günlerin ehehee ama sen iyi öğrencisindir ki tahmin edebiliyorum sanki az biraz:))

   Sil
  2. ah düzen sorununu çok iyi biliyorum. üç senedir o düzenim hala oturmayı başaramadı :) gececisin anladım, o zaman daha çok karışıyor işler, ama geç kalkabiliyorsundur bak orası güzel :)

   uff açılıyor ki artık, son günlerim :( sivilcem çıktı stresten vallahi :(

   kötü bir öğrenci sayılmam ama sorun dersler değil ki sorun başlı başına okul, insan topluluğuna karışmak, dışarı çıkmak vs :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar