bir sabah gece tahliliBeni bir gece şuraya koyun,yere sereyim battaniyeyi uzanayım şöyle boylu boyunca yıldızlar dolsun gözlerime.

Bir aşıktan daha aşık olabilirim o yerde belki de yıldızlara aşığımdır .Bilmeden olur mu aşk bilmem ama olduysa şayet vuslatım olur o yer erir giderim öylece.

Çok sevdim çok sevdim  :DD


Anaaam bir de bir şeyi çok isteyince olur derler ya yalan mı o kardeşlik. Bu nedir yahu diyorum da bir taraftan tövbe tövbe diyorum. Bir yandan ıslık çalan sonra bismillah bismillah diyen çocuklar gibiyim. Dilim isyanda kalbim tövbekar mı ne. Bir dediğim bir dediğimi tuttursa yapmak istediklerimi de 12 den vurur muyum acaba?

Dün gece otobüsten inerken yanımdaki kızın ayağına bastım sonra döndüm baktım kızdaki surat ekşimtrak acımtrak hiç hoşlaşmadım ne bileyim öyle huylarım da yoktur hiç normalde yüzüne bakmadan pardon ya da özür dilerim demem lazımdı. Diyemedim burnumu diktim havaya kız da baktı bana kızgın kızgın içimden de diyorum inerken merdivenlerden sen özrü hak etmedin.

Sonra dün birileri bana bakıyor gibi geldi. Dün cidden burnum havalardaydı herhalde.Gerçi öyle olmaya da ne ergen suratım ne küçük bedenim izin verirdi. Sıradan ötesi sıradandım havam kimeydi neyin paranoyasıydı yaşadığım bilmiyorum.

Sonra eve gelir gelmez bir şeyler yeyip yattım. Sonra sabah oldu kalkmak istemedim hayallerimde sıradanlaşmaya başlamış bu sabah onu fark ettim.

Bilmiyorum bugün ne olacak geç kalkmak dışında hangi hayal kırıkları kuşatacak beni. Eskimiş ruhumun çoktan kestim bileklerini. Sızan kan değildi bendim kendimden korktum yeniden diktim onları. Şimdi bileklerimde dikiş izleri ben hala akıyorum ama kendi içime, her zamanki gibi. Suda boğulan balıklar gibi son bulacak hayatım belki. Birden unutacağım yüzmeyi nafile bir çabayla çırpınacak yüzgeçlerim.Yaşarken görüntüsünden zevk aldığım küçük baloncuklar çıkaracağım  . Baloncuklar yok olacak ben var olacağım asıl gerçekliğimde işte düşlediğim şeyler bunlar zamanı öldürürken ben geceleri.Kaç saatin katiliyim kaç  dakikanın? Şimdiye dek kaç saniye maktülüm ya da kaç yıl ? Kaç ömre kıydım  gözümü kırpmadan elim titremeden hiç acımadan...


Yorumlar

 1. Son cümleler süper miş canım ayrıca fotoğraf da harika bayıldım su anda öyle bir yerde olmayı çoook isterdim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) teşekkür ederim ablacıım:)
   değil mi bir gün biz yıldız severleri atsınlar şuraya bi gecemiz yıldız görsün aydınlansın:)
   irlenda da bir yermiş sanırım sene de bir gün yıldızlar bööyle diziliyormuş çok hoş çook:DD

   Sil
 2. Son kısım harika olmuş Şeymaaa, ve fotoğrafa da bayıldım ben de isterim öyle bir yerde olmayı, yıldızların gözlerime dolmasını :)

  YanıtlaSil
 3. niye yanıtlayamadım ben bu yorumu yeea:/
  neyse direkt yazarım ki ben dee:DD
  teşekkür ederim çingucum duygu yükü işte her zamanki:)
  inşallah öyle bi yere de gitmek nasip olur yıldızları izleriz doya doya hayat bu nasipse neden olmasın:))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar