Kendimden -2-

Üzerine bindiğim bulutlar vardı benim içinde yüzdüğüm yağmur damlaları her siste kaybolurdum mesela her tümseğe çıkardım her kovukta yazılıdır benim adım tam senin adının yanında.

Islıklar çalarak gezerdim kiraz bahçelerini. Derenin yanından her geçişimde duyardım suyun sesine karışmış sesini.


Geniş bir vadide yaşamayı hayal ederken sen ben en yamaç tepeyi kestirirdim gözüme. İşte buradan derdim görebileyim her bir şeyi.


Kimseler duymasın derdim kimi zaman.Bazen de haykırırdım avazım çıktığı kadar. Zıttım seninle,zıttım kendimle.Dostum da düşmanım da aynı maskenin ardında sanki. Hadi beni bul hadi gizle beni .


Az ilerde otobüse biniyor bir kaç genç güle oynaya. Mağazalardan çıkanın yerini bir yenisi alıyor.


Canlanmaya mı durmuş bunca ruh. Erken değil mi dolu vurursa o tam açmamış çiçekleri. Tomurcukları dökülürse taze ruhlarınızın.


Gülümsüyorum. Güneş aydınlatırken yüzümü gözlerime siper ediyorum soğuk ellerimi. Ellerim soğuktur benim hep çözülemeyen kansızlık o bu şu sebeple her neyse ne saçmalıyorum.


öykümsü-Kendimden-

Yorumlar

 1. bilmem farklımıydın yoksa bır aynada mı yansıyordun galıbası ıyı bırıne benzıysun blog yazan cok ınsan gordm kız da gordum :) kendm de yazdım ama samımı duygulara nadıren rastladım . çalmak da biryere kadarmış paylaştıkça mutlu olursun inşalla :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. birbirimizin aynısı oluruz kimi zaman, çoğu zamansa biribirimizi aynasıyızdır.İyi bakan iyi görür diyorum ben hep,başka bakan başka görür elbet ne diyebilirim ki. yorumunuz beni çok mutlu etti. samimiyet gönüller arası bağı kurabilen tek köprü onu da bırakırsak yalnıztan dert yanan gönüllere bir damla suyu nasıl götürebiliriz ki:))
   inşallah hepimiz mutluluğu buluruz ve o bizi hiiç bırakmaz :) sevgileer:)

   Sil
 2. öykümsülerin çok güzel oluyor, bilmem farkında mısın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düşlerimin ülkesinin çalıkuşusu uzaklarda isminden dahi bihaber olduğum dost seni ne çok sevdiğimi söylemiş miydim daha önce gerçeklikten uzakta gönül birliği etmişçesine aynı dili konuştuğuma inandıklarımdansın belki büyük konuşuyorum şu an fazlasıyla ama içimden geçenleri söylemekten alıkoyamıyorum kendimi.sevgileer ^^

   Sil
  2. ah, niye büyük konuşasın, öyle güzel şeyler söylemişsin ki.. sen öyle içten, öyle tatlı ve dost canlısısın ki seni sevmemek zaten mümkün değil :) hislerimiz karşılıklı :) benden de sana kocaman sevgiler :)

   Sil
 3. Hey üşümesin ama hiç ellerin..
  Sen hep böyle güzel öykümsüler yaz olur mu..

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar