Günün Kritiği:)Hava kararmış ya beaaa çoktan akşam olmuş saat 7.20 yi vurmuşmuş falan filan.

Bugün üstümden bir fizik sınavı geçti.

Tadaaa üstün zekamla gene kaldım galiba Allah beni kahretmesin çok muhteşemim mevzu fizik olunca:DD

Bazen delirecek gibi oluyorum sınav anı da öyle bir şeydi zaten yapabildiğim soru yok gidip hesap makinasına para verdim neden?

Bazen çok salak olabiliyorum cidden heee böyle biri beni dürtecek höööp napcan hesap makinasını diyecek.  Tebi hesap makinemi unutmuşum deyince yuuh la nası unutursun sesleri bir koşturuş kaptırmışım kendimi.:DD


Neyse neyse  bugün gri bir gün var bu şehirde ıslak sokaklar ben fizikten kaldım ya sabahtan ağlamaya başlamış bulutlaaar.

Vizeleer vizeleer süslenmeler kıyafet mevzuları konferanslar bilmem ne teknolojik şeysi. Nasıl ezdim seni Teknopark nasıl ezdim seni Projepark.Ben ki müstakbel ötesi müstakbel bilgisayar mühendisi tebi oluum ezerim sizi.Biri yazar da buraya gelirse yeminle rezillik git  geri git bura aranılan yer değil:DDD

Şu beden topukluya alışacak da ohooo her an tüymem an meselesi sosyal içerikli çabalarda gelen bir kaçma dürtüsü:DDD

Ha bir de bir de bir karar aldım küçük ama etkili bir karar. Dimdik durma kararı koydum adını daaa. Dişe diş kana kaaaan vaaa çok acımasızım beee.Ama hak edene kötek şart yani şimdi benimki dil köteği kalp köteği karşındakinin gücünü geri ona savurma köteği.Hissi samimiyetle söyleyince aslında kendini samimi sananların sarsılışları falan veshasıl-ı kelam şimdilik vicdanım gayet rahat bu konuda.

Şimdilik bu kadaaar size bi dolu güzel akşamlar bi dolu güzel geceler efeniim:DD

Yorumlar

 1. hımmmm
  hımmmm
  hımmmm
  :)
  N.Narda

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. efeniim efeniim ama daha açıklayıcı olabilemez miyiz:)

   Sil
 2. HADİ BE ŞEYMAM KİM TUTAR SENİİ :D Bende bugün bol sakarlıklı bir yazıyla gelicektim ama haftasonuna kaldı herhalde :)
  Sen fizikten değil fizik sende kalsın Allah Allah kim oluyormuş o, A-aaa! :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kim tutar beni bee yerim kız ben senii böyle bi sevesim geldi senii:DDD

   sen çalış ama zaten çalışıyosunki yani biliyorum ben senii haftasonu şey edersin bekleriz biz seni heep:))

   Valla öteki sınav %60 etkiliyo ona asılcam artık giden gitti cancağızım:DD

   Sil
  2. Luv miiii :D
   Çalışıyorum valla :) Cidden test felanda çözüyorum :)
   Hadi güveniyorum sanaa!! ARKANDAYIM :D

   Sil
 3. Anam ne dedin sen yaa? bi dunya oldum okurken:)) Ama haksizlik etme bana da fizikten kaldigini anladim:)) Amannnnn bee yuru git yat uyu, kalan kalir, giden gider...Dert etme hersey olacagina varir. Haydaaaa ne dedim simdi ben???:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daldan dala atlamışım baya gene ondandır böyle dert yanarken oliyo heep neler anlattığıma bazen ben şaşıyorum:DD

   :DD dert etmek fayda etmiyo dediğin gibi çalışmak gerek inşallah tüm vizeler bitsin finallere asılıp kurtarcam böylece olacaklar aleyhime değil leyhime işliycek the gelecek planım budur işteee:DDD

   Sil
 4. Fizik de kim oluyormuş, Şeyma'nın canını yakacakmış bak sen :P :P bi şeycikler olmaz sen takmadığın sürece yemişim fiziği yardırırsın finalde güveniyorum sana ;))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :DD ayy aay nasıl mesuduum şu an şimdi vizeler bitsin asılıyom artık canımcım bunca güzel lafa yüzünüzü kara çıkarmıycam uleeyn :DD

   Sil
 5. Ben bile geçtiysem sen hiç korkma fizikten :D :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deme öyle deme ben çoh vahimim cidden baaak ama geçcez başka çarede yok gibi gibi bakalım nolacak:DD

   Sil
 6. aman da aman müstakbel bilgisayar mühendisi şeymacım benim :) fiziği de ezersin ki bak kocaaamannn mühendis olcaksın, fiziği mi yapamayacaksın, korksun senden fizik :) bak benden korkmayabilir mesela, hiç alakam yok kendisiyle ama senden korkmalı, korkacak :)

  topuklu ayakkabı cidden zor ki. haklısın :/

  hep dimdik duralım hep :)
  karar alıp duruyoruz, uygulayalım bari artık değil mi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ehe fiziik ya kuzucan ben çok tembelim biliyo musun aşırı aşırısı tembelim ama korksun korkacak korkmalı en azından şu sene bitene kadar bacağını kırcam şeytanın bu fizik programlama neyin hep olacaklar:)

   aldım topuklu biliyo musun hem de baya topuklu ama o muhtemel görev alacağım konferansa katılmayabilirim bi tereddüt var içimde hayır olsun diyelim napalık:)

   artık evet evet eveeet:D
   Bi dolu bi dolu sevgileeeer:))

   Sil
 7. ahh ben de hesap makinesi, hesap makinesi diye iki kez koşturmuştum sınav önceleri. :) of şimdi hatırladım bir kere de sınav esnasında olmuştu. meğer hesap makinesi lazımmış bende de yok. hoca arkadaşla ortak kullanmaya da izin vermiyor. off ne delice!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. delice evet hele de benimkisi kullanmayacağımı bile bile evde aynısından olmasına içim yana yana verdim parayı çok acıklı bir halim vardı elimde iğreti duran hesap makinesini koydum sıranın üstüne sınav boyu ben ona o bana baktı bi dahakine dedim bi dahakine madem yenisin seni kullanalım:))

   Sil
 8. hahahah alemsin çingucan :D ben bile geçtiysem (ki daha belli değil öyle umuyorum) fiziği sen onu yer bitirirsin şeymaa :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar