~Silmeden Mim~Yol ayrımlarında bahsediyordu kendisi. Ya diyordu doğru yoldur gittiğin ya da yolun sonunda imkansızlığına inat koşar adım geri dönmeye gayret eder benliğin.

Düşündüm defalarca. Her şeyi başa sardım aklımda ve bazen de sona. İnsan hatalar yapardı bir hatayı defalarca yapması belki aptalcaydı ama tabiatıydı  insandı doğruyu yanlıştan ayırması zaman alabilirdi. Gerçek neredeydi? İnkarlar bizi kaç fersah uzaklaştırabilirdi  hayallerimizden. Üzgündüm.

Cümlelerimi silmemek. Zorlanmadığımı söylesem bu büyük yalana gönlümü ikna etmem imkansıza yakın bir ihtimal.İnandırıyorum kendimi kısa bir süre  için. Sadece saniyeler ve belki daha küçük bir zaman dilimi.İmkansızı başarmak. Benim işim kaçmak. Sorulardan, cevaplardan, yüzleşmem gereken nice şeyden.

İnsanlar güçsüz olduğumu düşünebilir sırf bu yüzden. Aslında bazen bunu ben de düşünmüyor değilim. Yanılgı. İç dünyasını bilemeyiz kimsenin. Kime göre güçsüz kime göre gücün tanımısın kim bilir. Ben yarışarak büyüyen bir gençliğim damarlarımdan söküp atmak tek dileğim bu lekeyi. Yorgunum desem anlar mısın sanki.


Silmeden- mim Kurgu Roman dan
Teşekkürler...
Sevgileeer...

Yorumlar

 1. Anlarım..
  bendende kocaman sevgiler..

  YanıtlaSil
 2. senden çok iyi bir yazar çıkacak gelecekte bence bak görürsün, kavanozdaki çingu demişti dersin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çingum doğru demiş olsun da ben yüz kere bin kere derim canımcım nerdeeee bendeki ruhsal bunaltılar bakalım gelecekte ne olur halimiz:))

   Sil
 3. Bu silmeden mimini bende yaptım bana çok iyi geldi. kesin sana da öyle olmuştur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet rahatlatıcı bir mim böyle eteklerindeki taşları dökmek gibi ah bi de yenileri birikmese hemen hayat işte:))

   Sil
  2. maalesef yenileri hep birikiyor canım ya

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar