Genişleyen Mutluluk Mimi-Takibimdekiler

Evet bu genişleyen mutluluk mimini yapmak epey zamanımı alacak ama başlamakta fayda var dedim kimleri takip ediyorum kimleri okuyorum.Geniş bir liste unuttuklarım olmaz umarım olursa affına sığınırım şimdideeen :)

Bunu gördüğüm Spotty den başlıyorum beni duygulandıran Spotty hiç dde yorum yapmıyor çaktırmıyor ama çook mutlu oldum sayendee.:)

Spot Işığını Arayan Kız: Senin o hassas kalbin ah Spotty ah.Seni çok fazla kendime benzettim ben hatta bile bazen sana imrendim çünkü sen aslında çekingen görünsen de çok çok cesur birisin bence. Baban yakın zamanda sağlığına kavuşur umarım ve bütün dertler biter sen de musmutlu Spotty olursun. 

Deeptone: Sade ve Derin. Önce senden başlamak istedim dipidiip bir süre yazma isteğim seninle gelmişti.Yorumların süper ötesi moral oluyor her zaman keşke eskisi gibi sık gelebilse dediğim bloggerlardansın hani demeden edemeyeceğim sanırım. Hikayelerin,kültür yazıların,filmler, müzik ve kitap tavsiyelerin iyiki tanımışım seni iyiki de okuyorum oooh miss gibi.:D

Uzakdoğu Sevdalısı:Aklıma ikinci gelen blogger şu anda Hilal. İki cici blogu var. Birisi kişisel birisi Kore üzerine dizi ve müzik paylaşımı var genelde. Çok samimi bir dili var çabucacık ısındım onu bulduğum zamanlarda. İyi ki var iyi ki gelmiş iyi ki bulmuşum onuu.Umarım istediği bir üniversiteyi kazanır şimdi epey meşgul günler onu bekliyor. İyi dileklerimi yolluyorum onaa.:D

Sessiz Gemi: Allah'ııım ben sensiz ne yapardım pozitiflik abidesi hayat seninle güzel desem çok olmaz çünkü senin gözünle bakmaya çalışıyorum artık. Sen bir tanesin yahu başka diyecek bir şey bulamıyorum. Öykülerin,şiirlerin,müzik önerilerin.Oyyh seviyorum ben her şeyini çinguum benim. 

Beyaz Düşler Ülkesi: Çalıkuşu. Sakin ruhlu prensesim demek geldi şimdi içimden sana. Beyaz düşler ülkesinin prensesi hem deee.  Seni nasıl anlatsam ki şimdi. Çok sıkı bir kitap sever benim çalıkuşum kitapsız geçirdiği bir dönemi yoktur sanıyorum. Seçtiği kitapları hep not alıyorum iştee okuma listemin bir kısmısının kaynağı Çalıkuşumdur. Çocuk öykülerini ayrı seviyor başka başka kendi öyküleri de var yine sevilesi bir blog sevilesi bir insan çok çok iyi bir arkadaş benim içiin.

Kurgu Roman:Çektiği fotoğraflar ve kalbinden kalemine dökülenler. Biz onun abla gülleriyiz heeem. Arseli ablaam benim seni ne kadar çok çok sevdiğimi nasıl ifade etsem bilmiyorum ayrı bir yerin var benim için, yalnız bırakmadığın için çok teşekkürleeer.Şimdi bulamadım blogunu epeydir gidemiyordum mmmh sevmedim bunu facebook sayfasına yönlendiriyorum sizii o zaman.

İpsiz Uçurtma: Kendimi anında yakın hissettiğim bir blogger daha. Samimi yazılarıyla size keyiflerinize keyif kataacak bir blogger kendisi. O da bir Kore sever.Ortak noktayı bulunca böylece başladı arkadaşlığımız. Kişisel yazıları,dizi tanıtımları bazen okuduğu kitapları bulabilirsiniz.Candır o caaan iyiki varsın bea :D

Nabrut: Takip edilesi blogdur o sevilesi blogger kişisidir oooo. Çok hoş dizi film önerileri. Günlük tarzı yazıları iyi ki de var sayesinde bi dolu şey izledim.Bi dolu  şey de öğrendim eee hayat tecrübesisi hep blog okumaları:)

Hür Hayalli Çocuklar: Yüreğimi hoplatan blogger ödülünü sana yolluyorum. Üçüncü taşınışı bu onun hep korkutuyor beni . Kaybetmek istemediğim bir blogger bir arkadaş benim için Dilvin. Bu kadar söylemem yeter sanırım. Kendine has üslubunu ayrı seviyorum kızışı,sevişi ayrı güzel olan insandır benim için.

Uyuşuk Hayalperest: Hiç eksik olmayan blogger bir geliyor bloguma neşe bırakıyor bir geliyor anlayış bırakıyor pek seviyorum kendisini. Her konu hakkında yazıyor nerdeyse. Kendine has sade bir uslübu var.Yine sevilesi sevilesi bir bloog :)

Masal Kitabımın Yırtık Sayfaları: Zeyneeep. Zeynep günlük tarzı yazdığı da olur film tanıttığı da hatta bir araa yemek tarifi bile yapmıştı hem de böyle pirinç topları falan. Zeynep'in yaşantısı işte kitaplar bazı konular hakkında kendi görüşleri. Yaşı benden küçük ama ben onu hayli olgun buluyorum.O yüzden onu okumak çok hoşuma gidiyor.

Biricit'in Yeri: Biricit Consun günlüğü. Blogumun ilk hoşgeldin yazısından sonraki yorumu ondan gelmişti çok severim taaa öteki blogumdan beri yapıştım bırakmaaam .:D

Ben Raif: Mektup arkadaşı olacaktık hala olamadık ben çok tembelim be Raif. :D Tutamadığım sözümden ötürü bir mahcubiyetim var farkındaysan :D O bir Ikea delisi, o bir ayak fotoğrafı çekme hastası,o bir peçete koleksiyoncususu, o bir değişik adam işte gidin görüüün :D

Depresif Polyanna: İşte bir sözüm daha askıda kitap maili hala aklımdasın ama düzenleneccek fotoğraflar.:) Yine üslubuna aşık olduğum bir insan. Elif işte depresif ama bir yandan da polyanna iyi ki burada iyi ki ona saçmalamama izin veriyor.:)

Mavikalemdekiler: N.Narda işte önümdeki ışıktır bu blogun sahibesi. Kültür birikimi beni hep etkilemiştir. Okuduğu kitaplar yazdığı yazılar katıldığı etkinlikler hep öyle etkin biri olmak istedim ileride olurum inşallah diyorum. Kalemini de çok beğeniyorum beeeen.:)

Semmma: Samimiyetine aşık olduğum insandır o. Onu sevmeme samimiyeti yetti benim için bu aralr gidemiyorum çok ama hep aklımda hep kalbimde o ve olacak da inşallah.:)

Kore Günlüklerim:Samimi bir dil,kore dizileri,müzik olur da nasıl takip edilmez.:) Dizi seçerken de uğrarım hep hihihi.:)

Göndereni Bilinmiyor:Melek Bahar.Yine çok gidemediğim bir blogger ablam.Çok hassas bir yüreğe sahip. Çok değerli biri benim için. Dualarım heeep onunla.

Moonlightcat: Ayışığı Kedisi kitabının yazarı pek seviyorum onun kedili postlarını. Kırtasiye alışverişlerini...Kitabını ayrı sevdim zaten.Çok sık gidemesem de takipte.

Erdi Karadeniz: Pesimist'in yazarı kendisinin çekilişinde kazanmıştım kitabını.Hisli insanlardan.Ona da şu sıralar çok gidemedim ama seviyorum onu okumayı ben.İyi ki var.:)

Romanlardaki Prenses:Tanışalı çok olmadığım bloggerlardan. Çok gidemedim ama gittiğim zaman pek çok postunu okurum hani biriktirip gidiyorum galiba ona :)) Öhöhöm hüzün bulutları terk etsin seni ve tüm hayallerin gerçek olsun inşallaaah.

Men de boor: Mailleşmeye başladıktan sonra blogunu ektiğim blogger. Meslektaş olacağız inşallah ben okulu bitirebilirsen. Şimdi baktım da Mart tan beri o da ekiyormuş blogunu du bakalım bir sormak gerek:)  

Yerli Polyanna: Deeptone sayesinde tanıdığım içten bir blogger kendisi.Bu aralr hüzünlü ve pek sık yazamıyor sanırım. Üzgün olunca yazığını söylemiş son postunda ben hep mutlu olmasını ve o zaman da hep gelmesini istiyorum oysa olsun bir gün öyle de olacak inşallah. Dayan polyannam,:)

Suzy'nin Kore Derlemeleri: Sümeyye çok oldu yine ona gitmeyeli ama severim kendisini. Bir de gidin siz bakın bakalım.Hep dediğim gibi sevdiklerim sevilesidir:)

Not Just Korea: Kore'ye gitmiş bir Kore sever işte hepimizin aradığı kişii.:D İşin şakası önce Kore yazılarıyla katıldı aramıza sonra kişisel de yazmaya başladı. En son bir talihsizlik gelmişti bir daha yaşanmaz inşallah öyle şeyleer.Videolar çekmişler şimdi anaa ben hiç görmedim ya onları dur bakayım bir.:))

Rapunzeliçe: Epeydir takibimde olan bloggerlardan Rapunzaliçe. Seviyorum onu okumayı günce şeklinde yazıları var blogunda. Sevilesi yine sevilesiiii.:)

Pire Kızı: Uzun zamandır gidemedim ama kişsel günlük tarzında yazan bu kızı çok severek okuduğumu söylemeden edemeyeceğim.:)

Melined: O bir gurbetçi o bir şeker insan. Hihi onu da sık ziyaret edemiyorum ama takip ediyorum.

gooogoook: Şu ara moda üzerine yazıyormuş onu da çoktandır ziyaret edemedim ama takipteee ;)

Yolun Neresindeyim: Japonya'da yaşayan bir Türk'ün güncesi. Eşi bir Japon. Renkli neşeli videolar çekiyor çok eğleniyorum ben blogunda. Sık da giderim bu bloga.Şu sıralar Türkiye'de hem de. Gurbette olmak gerçekten zor bir sevdiğin için oradasın ama başka sevdiklerin çok uzakta.Olsun ama dualarımız hep onunlaa. Pek çok serisi var Allah'ım hayatta o kadarını bir arada yapamam heralde kırtasiye sevdası ayrı hayranlık noktam.:))


Daha peeek çok kişi var sanırım bu liste bitmez de şu an şimdilik bu kadar:D

Bazılarını linkten linke atlayarak gittiğim için isim olarak hatırlayamıyorum. Pek çok var dediğim gibi. Oy yoruldum amaaa :DD

Eklemeler yapabilirim de pek çok edit yapılabilecek bir mim bu.

Hadi musmutlu olalım hepimiiiz.:))

Spotty sayesinde de bir dolu blogger tanıdım. Çok sevdiim ben bu mimiii.:))

Sevgilerimle...

Not: Ayyy içim hiiç rahat değil yan kısımdan da gidebilirsiniz takip ettiklerim çok fazlalar ama üüüf şu an çok tuhaf hissediyorum ki benn ://

Yorumlar

 1. kendimi bu güzel listede görebilmek ne büyük şans çok çok, çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki olacaksın kızıııım daha çok anlatabilsem keşke ne ka çook sevdiğimi hayatımın bir parçası ki blogger.zaman oluyor gerçek arkadaşlarımdan daha yakın buluyorum kendimi burdaki arkadaşlarıma o yüzden yeriniz çok ayrı efenim biliniz yani :D

   Sil
 2. heeey ben de bak, biçok blogda sen sevilensin dicektim. sen de mimi yazmışsın ne güzel.

  ay gelirim zaten tebisi.

  bloglara üyeliğimden çıktım ya toptan, ondan oldu biraz. bi de hergün yazıyom ya ondan. gelmem hi hiiç.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biliyorum ki her gün yazdığını her gün gelemesem de iki günde bir geliyorum ben sana sessiz sessiz ama bu ara pek gizemliyim :D

   Gene diyorum hep beklerim ben seniiii :DD

   Sil
 3. şeymaaacık,canım benim, çok teşekkür ederim bana da yer verdiğin için, çok çok iyi arkadaş olduğumuzu düşünmen beni çok çok mutlu etti inan bana. hem de gülümsedim, prenses değilim ama kitapları severim :)

  insan birilerini unutacak diye korkuyor bu mimde biliyorum ama sen epey yazmışsın, unutsan da kötü düşünmezler üzülme :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili çalıkuşu her şeyden öte beni anlamaya çalışan bana gerçekten düşüncelerini söyleyen bir arkadaşsın sen benim için. Kalbimde kaybolmayacak ve asla eskimeyecek bir yere sahipsin. Gerçekten seni fazlasıyla ciddi bulduğum bir dönem olmuştu ve o zamanlar için kendime gülüyorum. Ben ve önyargılarım.Zaman ayırıp yaptığın uzun uzun yorumların hem kendimi önemli hissettirdi,hem düşünmeme neden oldu her defasında. Bence herkesin aradığı arkadaşsın hem iyi eleştiri hem öğretici eleştiri bakımından. Ne pohpohlayıcı ne de yerin dibine sokan kendini arkadaş sanan bazı kimselerden o kadar başkasın ki. İyi ki tanışmışız çalıkuşum iyi ki :))

   Sil
 4. Cidden genişleyen mutluluk mimi ama bu :D Kendimi orada görünce baya bir mutlu oldum, çok teşekkür ediyorum :) ( Genişleyen kısım neresi onu bilemedim aslında ama çaktırmıyorum :D )

  Bu arada insanlar beni peçete kolleksiyonu yapıyorum sanabilirler, sanmasınlar yok öyle bişey :D Sadece Caribou'nun kiler çok güzel :D :D Bide aramızda tanımlayamadığım bi bağ var :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahaha amam yorumlar yanlış anlaşmaları düzeltir işte o zaman tanımlanamayan bağ çok hoş çok :DD

   İşte ben atlamışım onu isteyen yapsın yazmam lazımdı bu mimi Allah ııım nası unutkanım beenn:DDDD

   Mutlu ettimse ne mutlu banaaa ;))

   Sil
 5. Ooo.. bu genişleyen ve genişledikçe büyüyen bir mutluluk mimi olmuş. :)
  Ne desem, bir kuru teşekkür edeyim evvela. Başkaları tarafından düşünülmek, ki hele güzel düşüncelerle düşünülmek çok güzel birşey. İnsanı mutlu ediyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevdiklerimize sevdiğimizi söyleme fırsatı oluyor böyle mimler. Sen de en sevdiklerimdensin uyuşuk hayalperestim mutlu ettimse ne güzel amacına ulaşan mim oldu o zamaan:DD

   Sil
 6. canım, iltifat etmişsin. Blog olsun başka mecralar olsun yazıp okuyan herkeste bir ışık vardır... İyi ol, iyi kal, derslerine de çalış, aç karnına soğuk su filan içme :)Yanağındaki sıcaklık öpücüğüm canım, nerden diye telaşlanma :)N.Narda

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne iltifatı ııııh kabul etmem ben az söyledim bile içim hiç rahat değildi o yüzden.O hani taa en başta bana zaman ayırıp attığın uzun mail. Ben kendimi ufaltmak için uğraşıp durduğumu gördüm gerçekten. Daha daha bir sürü şey.Sen bana çok şey kattın çook iyi ki tanışmışıım seninle :)

   Sil
 7. Şeymam, rastgele blog yazışımı çok güzel anlatmışsın :D Zaten belli bir konuya bağlı kalsam yazmak istemem bloğa. Bilgisayardan giriş yaptığımda yazdığın diğer bloglara da bakıcam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belli konuya bağlı kalmak benlik de değil aynen. Baksana her tür yazıyorum ordan burdan oooh rahat böyle :D

   Güzeldir onlarda belkim senlik bloglar bulursun güzel blog arkadaşlıkları kurarsın kim bilir:)

   Sil
 8. Ya ben buna cevap yazmıştım amaaaa. sanırım bir bağlantı sorunu gibi bir şey olmuş, gönderememişim. Ay ne yazmıştım acaba? :D Çok teşekkür ederim efenim. Arkadaşlığımız daim olsun.
  Sevgiyle,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı şey bana da oluyor ya ne gıcık şey kaybolması bakmasan haberin de olmuyo bir de.

   Merak ettim ben de şimdi acaba ne demiştiiin:))

   Eveet daim olsun inşallah.:))

   Daha kocamaan sevgiyle efenim :D

   Sil
 9. Şeymaaa canım çok teşekkür ederim düşüncelerin çok mutlu etti beni birazcık da utandım ne diyeceğimi bilemiyorum :) sen de bir tanesin canım benim iyi ki varsın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hihi utangaç çinguu bişi demene gerek yok ki sevildiği bil yeter hihi :))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar