Varmış gibi görünen birgaripseyma

İçinde birgaripseyma geçen başlıkları da bir ayrı seviyorum biliyor musun sanki böyle bir mühim şahıs gibi hissediyorum kendimi. Ne alakaysa artık ben ve benim garip hislerim.

Her neyse varmış gibi de neyin nesi eee buraya birileri yayın fırlatıyor bu kız hala yaşıyor ve yazıyor cıks sayın okuyucu bu yayının yayınlandığı gün yaşıyor olmayı elbette umuyorum  ama yazıyor olduğum konusunda garanti veremem zira siz bu postu okurken ben çoook uzaklarda olacağım. Ahahaha ne değişik oldu değil mi?:D

İnternetsiz günler var önümde cancağızım çekecek dert mi diyeyim bilemiyorum içinde hayır olmasını umduğum fakat her defasında umduğumdan daha azını bulduğum klasikleşmiş bayram seyahatleri.

Yine de her şey güzel olacaak diye kocaman gülümseyebilirim. Bu benim yeteneğim. Kesinlikle her şey daha güzel olacak Afrika'da bir kelebek kanat çırpacak ve ben içi rahat bir Şeyma olacağım.Bayan stres küpü olmaktan resmen istifa ediyorum.

Bu bayram ve diğerleri gerçekten vurdum duymaz bir kimse olacağım. Tüm o içten fesat kimselerle savaşmama bile gerek yok hatta kendi içimdeki fesatla bile savaşmayacağım. :D

Bir duygusallaşma oldu ben de bak kısa süreli vedalarda bile nasıl hassasım. Bunu bir arkadaşım falan okusa yok artık odun be o kız yalan derdi ama yoook ben de yalan olmaz cidden bak bir kötü hissettim şu an.:)

Öhöhöm tutmadığım sözlerim için özür diliyorum önce dönüncce elimden geleni yapacağım.Ziyaret
edemediğim dostlarım, arkadaşlarım,sevdiklerim var aranızda her birinizi ayrı ayrı kucaklar bayramını en en eeeen içten dileklerimle kutlarım.

                                                Bayram şekeri niyetineee
                                      Sizi gerçekten ama gerçekten çoook seviyorum.:)

Yorumlar

 1. :) Bende seviyorum ki adım geçen, kendimle ilgili konuları. Aynı hisleri yaşıyoruz yani.
  Bayram dediğin zaten stressiz olmalı. Olmak zorunda.. falan diyormuşum şimdi. :)
  Bol eğlenceli, bol dualar ve bol eller öpülesi bir bayram dilerim.

  YanıtlaSil
 2. biz de seni seviyoruz cancağızım arayı fazla açmadan, içindeki ve dışındaki fesat insanları öldürerek pollyana kıvamında bir kız olarak dönmen dileğiyle -ama sen zati öylesin- :))
  öpüldün gocaman gocaman :P

  YanıtlaSil
 3. "Bu bayram ve diğerleri gerçekten vurdum duymaz bir kimse olacağım. Tüm o içten fesat kimselerle savaşmama bile gerek yok hatta kendi içimdeki fesatla bile savaşmayacağım. :D"
  Bu dediğini ben başarabilsem huzura ericem ama yapamıyorum :(
  Bende seni seviyorum ki Şeymam :) Tez git tez gel :)

  YanıtlaSil
 4. sen zaten önemlisin şeymacık, öyle hissetmen normal ki :)

  Allah iyiliğini versin nasıl yazmış :) çabucak git çabucak dön, başka şehirlere falan gidiyorsunuz sanırım bayram ziyaretine.

  bol bol gülümse, sakın stres küpü olma :) akrabalara takılma, ellerini öp, sonra başka şeylere odaklan :)ben yeni yöntemler deniyorum bak :) hassas şeymam, bazı insanlar hep gülümser, anlatmaz çok fazla dertlerini, sen onlardansın. ama canını sıkan şeyleri de anlatmaya çalış olur mu? belki paylaştıkça azalır. odun falan değilsin sen, olamazsın ki. öyle düşünme.

  senin gibi şepşeker bir bayram diliyorum :) çok çok mutlu ol :)

  YanıtlaSil
 5. Hepinizeee çoook teşekkür ederiiim beni çok mutlu etti bu yorumlarınııız :D

  YanıtlaSil
 6. Hey öyle deme bakayım sen önemlisin bir kere kızdırma beni. Bu arada yine bayram geliyorken geç kalmış da olsam bu yazıya, iyi bayramlar dilerim çingu :) Hiçbir şeyin canını sıkmasına izin verme, döverim onları ben tamam mıı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hehe çingusuuu sen de güpgüzel bir bayram geçiiir bu bayramın çook güzel geçer inşallah :))

   Timam çingusu zaten böyle sen gelince dert tasa kötü pisler falan hiç bişi kalmıyo ki :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar