Bende neden olmuyor???Sevgili blog;

 Nasıl on parmak yazabileceğimi bilemiyorum,iki elim aynı anda hareket etmiyor.Bu büyük bir sorun.

Yorumlar

 1. :) On parmak ile yazmayı bende çok isterim. Şimdilik 3 parmakla oluyor en çok. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bakaraktan yazabiliyorum ama bakmadan,klavyeye gözümü dikmeden yazamıyorum öyle bi kaç harf hariç hep yanlışa basıyorum bi de iki elim koordine çalışmıyor biri yazarken öteki duruyor.ben öteki harfleri onla yazamak istiyorum oysa ki :DD

   Sil
  2. Olur zamanla elbet. Yapanlar anasının karnından öyle doğmuyor. :) :)
   Bende bakmadan az yazabiliyorum. Mesela şimdi. :D Hep gözüm kayıyor yada yanlış oluyor. :)

   Sil
  3. Değil mi öğreneceğim ben de inşallah çalışıyorum yavaş yavaş :))

   Alışmışlık işte ben normalde hiç ekrana bakmam yazarken ondan postlarda falan da yazım hatalarım olabiliyor. Dikkat etmem gereken bir mevzu :))

   Sil
 2. Nasıl rahat ediyorsanız öyle yazın... :)
  Kafa'ya da beklerim... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rahatllık ayrı da hızlı yazabilmek isterim klavyeye bakmadan;)

   geldim gelirim gene ama sessizce :)

   Sil
 3. Çinguu ben geldim, uzun zaman uğrayamadım hiç, çok çok üzgünüm ama bu gün bizimkiler rahat bırakırsa telafi edeceğim bunu :)

  Ben de ilk başta sadece bakarak yazıyordum, ama sürekli bilgisayar oyunu oynadığım için alıştım tuşlara zamanla. hmm acaba sen de mi pc oyunu oynasan ki? başka bi yöntem bilmiyorum ben :) Bi de wordde durmadan bir şeyler yaz işe yarar sanırım. bilemedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay hiiiç üzgün olma çinguum anlıyorum ki ben senii :)

   Uuu bi sürü yorum yapmışsın kii :)

   bilgisayar oyunu harf tuşlarıyla heeey hangi oyunki ki ooo ben genelde yön tuşlarıyla oynuyorumdu neden olmasın ki denerim bunuuu:)

   Sil
  2. :)

   hmm ben ağır oyunlar oynuyorum belki sevmezsin bilmiyorum ki ama mesela need for speed oynarım genelde w,a,s,d ve çevresindeki tuşları çok kullanırım oyun oynarken. prince of persia var bir de en sevdiğim :) ne bileyim bu tür oyunlar işte :)

   Sil
 4. neden sorun ki.
  çok mu hızlı yazman gerekiyor ki.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok zaruri değil ama ben hıphızlı yazmak istiyorum böyle parmaklarım kıprış kıprış gidip gelsin cool görünsün istiyorum.bi de hani bilgisayar ya bölüm tuşları böyle aranır gibi basmak hoş olmuyor millet jet hızıyla yazıyo ben geride kalıyorum gibi hissediyorum.Pek çok sebep var işte :))

   Sil
 5. ben de on parmak yazamıyorum ki. dur bi bakayım kaç parmak yazıyorum ki ben, iki parmak yazıyorum herhalde :) ama başka parmakları da kullanıyorumdur belki fark etmiyorum o an :)ama hızlı yazabiliyorum yine de :) zamanla alışırsın sanıyorum ki. sizin bölümde hep bilgisayar mı kullanılıyor? bilgisayar mühendisi olacaktın değil mi? çok mantıklı bir soru sordum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. programlama derslerimiz var o derslerde yazılım dilleri öğreniyoruz hem uygulamalı kodları bilgisayarda yazıyoruz.Evet bilgisayar mühendisi olucam okulu bitirebilirsem :))

   insan yazarken farkedemiyo değil mii karışıyor:) Şimdi bak klavyenin f ve j harfinde çıkıntılar var o çıkıntılar sağ ve sol elimizi bakmadan nereye koyacağımızı gösteren rehberler gibi gibi ben de ellerime bakmadan yazmaya uğraşıyorum işte hem de hızlı:))

   Sil
 6. ahh bende de küçük parmaklar sorun çok güçsüz minnacıklar onları kullanamıyorum o yüzden 8 parmakkk :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. küçük parmakları alıştırmak en zoru sanırım. Ben de şey kontrol etmek de sorun yok hepsini çalıştırıyorum ama bazen mesela işaret parmağımı basmak isterken başka parmağımı basıyorum hihihi ona da alışıcam inşallah:D

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar