Günler Geçerken #1"...Bir başkasının yaşamı konusunda yargıda bulunmak bana düşmez!Bir tek kendim,yalnızca kendim için bir yargıya varabilir,bir şeyi seçer ya da yadsıyabilirim. "

Yorumlar

 1. zaten bir başkasının hayatına yargıda bulunursak doğru olmuyor ki onun hayatını yaşamamız lazım yaptığı şeyleri neden yaptığını anlamamız için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet,aynen yaşamamız lazım hem de milim oynamadan:)

   Sil
 2. İlk alacağım kitaplardan..Tatlım , kucak dolusu sevgilerimi bıraktım şuracığa :):)
  Arseli..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kucak dolusu sevgilerimi topladım o zaman çok mutlu olduum :):)

   Sil
 3. heyyy bitirdin mi kitabı :) sevdin mi :)
  bir de akşam seni rüyamda gördüm :) sanırım gece sana yazdım diye :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha bitmedi ama sevdim çalıkuşum çok güzel :)

   Ayyy rüyana mı girdiim nasıldım acaba merak ettim şimdi,evet evet ondandır hihih hayırlara vesile olsun diyelim :))

   Sil
  2. nasıldım derken fiziki olarak mı diyorsun acaba :) ben rüyamda gördüğüm kişileri fiziki olarak hiç hatırlamam, hatta hiç görmediğim insanları sık sık görürüm rüyamda :) ama zihnimde canlandırdığım şeyma dersen çıtı pıtı birini hayal ediyorum hep. bir de bazı insanlar çok güzel gülümser, sen kesin çok çok güzel gülümsüyorsundur :)

   rüyam nasıl diye soruyorsan bir yerde oturuyoruz, biri daha var ama hatırlayamıyorum kim, çok sinir oluyorum böyle olunca, bazen uyanıyorum not alıyorum rüyamı sabah anımsayayım diye, sonra gene yatıyorum :) konuşuyoruz ama anımsamıyorum ki devamını, keşke hatırlasam :) bir dershane var ben manzarasını çok severim, orayı cafe yapmışlar herhalde, orda oturuyoruz :) bir de bunu hatırladım :)

   Sil
  3. İkisini bir arada sormaktı niyetim ikisini de anlatmışsııın:)

   Çıtı pıtı hihihih çok sevdim bu tabiri ve güzel gülümsemek. Sevilen insanlar hep güzel gülümser ki.:))

   Vaay rüyayı not almak been genelde huzursuz rüyalarımı hatırlarım ya ondan unutuyum isterim hep :) Oturup konuşuyor gibiyiz maillerle de çok hoş ama hihih çok sevdim ben bu rüyayı umarım gerçekleşir deee en azından oturup konuştuğumuz kısmı:))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar