Demir Almak Günü :DEvet sevgili blogcum;


Bugün yolculuk vaaar.

Demiştim gidiyoruum cömaat diye ama gene diyeyim tam gününde demiş olayım:D

Bilgisayarımı hala halledemedim. Millet milyonuncu ödeviyle uğraşırken benim hala ödev platformunu kuramamış olmam durumun vehametini yeterince gösteriyor bence. Olay hep benim salak kafamın altından çıkan saçma sapan umutsuz düşüncelerden kaynaklı. Hocanın benimle dalga geçme düşüncesi beni çıldırtıyor. Ciddi anlamda çıldırmaktan bahtsediyorum. Sanırım bu dalga geçmek konusunda obsesifim.Neyi neyin tetiklediği hakkında hiç bir fikrim yok bazen kendime manyaklar gibi gülüyorum bazen durduk yere alınıyorum.Bazen amaan o k.çımın kenarı kendine baksın diyorum bazen vay efendim niye böyle dediler diye hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Çözemedim.


Acayip bir septisizm akımına kapılmış olan ben şu noktada balıklarımdan bile şüphelenebilirim  dediğim günler geçirdim. Burada herkes benim kötülüğümü istiyor diye bağırmamışsam tamemen soğuk kanlı karakterimden dolayıdır. O özellikte pek afilli soğuk kanlı bak baak aslında hem bayan telaşe hem bayan revani olmayı nasıl becerdiğimi ben de bilmiyorum. :D


Başka mevzulara gelirsek düşüncelerimi birazcık yoluna koydum sayılır psikolojik krizlerimi atlattığım zaman her şey daha bir umut dolu görünüyor.Gören de beni hasta sanacak, durumumun ne olduğu meçhul ama sürekli öğrenmek istemediğim şeyleri öğreniyorum. Bu küçüklüğümden beri böyle ve ben o zamandan beri şok halinde yaşamaktayım sanırım.

İnsanlar beni olduğumun aksi sıfatlarla tanımladıklarında kendimi kötü hissetmem tabiki normal ama onlara bu fırsatı veren kişi de benim.

Kendimi tanıyorum ve düşüncelerimi bir mantık rayı üstüne oturtup çok yönlü baktığımda bile insanlardan uzak kalma dürtülerimi bastıramıyorum.

Asıl meseleyse insanların hakkımda ne düşündüğünü tamamiyle umursamama evresine girdim. Bunu zaman zaman yaşıyorum.Sürekliliği sağlayabilirsem daha mutlu olabilirim. Bu sadece bir his.

Sürekli bu düşüncelerle boğuşmuyorum. Bilmem ne dergisindeki bilimsel makaleleri okuduğum oluyor ve o şeyler üzerinde de düşünüyorum. Matematik üzerinde düşünüyorum.Platus'un sorduğu soruya yanıt arıyorum.

"Hakikat nedir?"

 Kitap okumaya çalışıyorum ve zaman zaman da yazıyorum. Yağmurları,küresel ısınmayı, ölen kimseleri ve ölmeyen kimseleri düşünüyorum.

Umarım günün birinde bir soruna çözüm bulurum.

Bundan önce ölmek istemem.

Bu boşuna yaşamışlık hissinden ziyade kendi kendime borcum gibi.

Sene 2014. 21 yaşındayım.

Dün saçlarıma kahkül kestirdim.Hande Yener'e benzemişim.

Tavsiye bir arkadaşlarınızı düzgün benzetme yapanlardan seçiniz.:D

:D :DHer şey yoluna girecek.

Sevgilerimlee...

Bir garip Şeyma...
Yorumlar

 1. Tekrardan iyi yolculuklar...
  Düşünmek hem iyi hem kötü galiba.. bu ara bende boşmuyum, dolu muyum diye çok düşünüyorum. :)
  Bence sen Hande Yener'den kat kat güzelsindir. ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiiim :)

   Her şeyin fazlası zarar sanırım düşünmek de öyle bir şeyin üzerine fazlaca düşününce doğru düşüncelerden uzaklaşılabiliyor ben de bazen oluyor öyle abartmayı sevdiğimden galiba biraz da :)


   Hande Yener in maşallahı var da benzemek ne bileyim pek sevmediğim bir şey :) :)

   Hihi teşekkür ederiim kalben güzel olmak daha iyi kii :)

   Allah'a emanet oluun :)

   Sil
 2. Sevgili Dost, seni seçtiğime pişman değilim.Sen de pişman olmayacağın seçimler yap !

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar