İçim Geçmiş


Canım cicim blogcum;

İçim geçmiş olacak ki yazmaya bir türlü elim gitmiyor. Bu aralar böyle. Hayır beni durduramazsınız dediğim sınavlarım mı galip çıktı. 

Hayır önemli onlar, en önemli onlar, en  en önemli gelecek çünkü şimdimin hiç bir kıymeti olmazsa ancak o zaman gelecek olurmuş gibi.

Ne zaman gelecek telaşından kurtulsam o zaman gerçek ben olurum.

Ne zaman geleceği düşünmezsem sevebilirim canım çektiğince.

Gülebilirim de şuh kahkahalar atarım hem. 

Edepsizlik sınırına ulaşır sesim.

Başkalarının ar damarını çatlatırım nedense.

Çok mu kızıyorum bu ara.

Neyim var benim?

Beni doktora götürün ya da durun doktoru bana getirin.

Doktor ablam çok konuşuyor. Etrafa negatif yayıyor diyeceğim.

Sonra düşünsene bizim aile zengin de değil.

İyi ki değil ama bak sonra başımıza neler gelirdi.

Hadi sen bir adım gel ben sana bir adım geleceğim.

Bir adım bir adım bebek adımları gibi.

Arada bir yerlerde kaybolduk zannederim.

Yol mu uzundu, bacaklarımız mı kısaydı, hevesimiz mi yoktu hangisiyse işte

Al birini vur ötekine 

Hepsi bahane

Siz bana doktor getirin yine de 

Ablam diyeceğim kötü konuşuyor hem

Ben kötü konuşursam 

Çok üzülürüz.


Yorumlar

 1. Sınavlar, gelecek, ablan bunlar önemli değil. Onemli olan sensin. Sonra bunlara yönverebilirsin biraz gücü hisset hayat senin ona hükmedebilirsin.
  Kendine bunu yapma biraz etrafına bak neden bu kadar karamsar oldunki şimdi. Cok mu yalnizsin ne ? İliskilerini inşa edebilirsin disarida birsuru kötü varsa iyilerde var kötülerden uzak dur. İyileri kendine ayir :) onlara katlanmak zorunda değilsin kendi ortamini yaratmak zor bisey değil biraz kendine güven.
  Saglicakla kal :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Önemli olan sensin meselesine alışabilir miyim bilmiyorum valla ben hiç öyle düşünmedim tabi insan olarak önemliyim de ne bileyim varlığımdan çok varlığımın eylemi önemli bence. İşte batıran hayat mottosu denilebilir :D
   Aslında moralim bozuk da değil sadece yazınca bi rahatlıyorum kum torbasına vurmak gibi düşünülebilir.
   Yalnız mıyım çok yalnız sayılmam çok çok sevdiğim insanlar yanımda destek veriyorlar ama içimde yalnız olabilirim zaten benim içim hep bulanık.
   İlişki inşa etmek de tam dediğini yapıyomuşum ben aslında iyiler yanımda kötüler uzakta. Kötü dediklerim de bence yani beni umursamayanlar yoksa yani onlar da birilerine göre iyiler hatta melekler falan bana göre evlerden ırak. :) :)
   Ay insanlar bi değişik valla devrelerim yanıyo.
   Siz sağlıcakla kalın efenim Bu uzuun beni umursar yorumunuz kendimi iyi hissetmeme sebep oldu. Sizi tanımasam da orda bir köy var uzakta güvenini hissettim içimde. :) :)

   Sil
  2. Yorum yazarsanız musmutlu olurum demeseydin yazmazdım bu kadar :) Bazı şeylere kayıtsız kalamıyorum işte hele de biri mutlu olacaksa :) Bunu seviyorum.

   İçim bulanık ne demek? Tamam bende imgeleri severim ama seninki biraz fazla :) Her insan böyledir ama onlar içindekini bastırıp dışa dönük yaşar seninde denemeni tavsie ederim ortama uy biraz.

   Biraz normal görün bak bak nasıl dökülüyorlar sana :) Destek ihtiyacın yüzünden diğerlerinin içini göremiyorsun galiba biraz güçlü dur bak insanlar sana hemen gelirler. Son olarak güç seininle olsun diyerek bir Star Wars repliğiyle kapatıyorum.

   Sil
  3. Onu hala birilerinin farkediyo olması çok güzel bi haber benim için :):)
   İçim bulanık demek kafam karışık demek çok düşünüyorum demek herkesi aynı anda düşünüyorum her sözcüğü tek tek irdeliyorum otomatik bir şey.
   Ben de dışa dönük yaşıyorum aslında dökme şeklim farklı sadece:) Yoksa neşeli biriyim karamsar biri olarak yazsam da çok neşeli yazılarımda var blogta hayatta da öyleyim içime çekilir yazar boşalırım sonra gülerim güldürürüm.Öyleyim ben.Kendimi anlatmak da bi acayip kaçtı şu an ama yanlış tanınmak istemem.
   Normal göründüğümü de garanti ederim normal neyse artık ona fazlasıyla yakınım.Konuşurum sohbet ederim teselli bulduğum gibi teselli verdiğim zamanlarım da vardır.Öyle işte.destek ihtiyacım var mı herkes kadar var böyle yazmak benim için terapi gibi senin deyiminle dışa dönmenin başka bi yolu.Reelde de arkadaşlarım var bir sürü güzel insan.Öyle işte acayip biri gibi görünebilirim zaten bir garip olmam da amaç da o hepimiz garibiz tuhafız yani. Ben de bissürü tuhaf insanın arasında ben olduğumu gerçek beni unutmadan yaşamaya çalışan biriyim işte.
   Star Wars ın repliği vayy güç hepimizle olsun öyleyse. Yüksekten uçun yerüstlü adsızcım ya da nehir gibi akın. Yeraltının yer üstünün ve gökyüzünün tüm iyi dilekleri sizinle olsun. :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar