Kaçsam Bırakıp :-P

Kırmızı led sarı led yeşil led hepsi kafamda patladı.Bir şenlik ki sorma içim. Tüm bunlar olmasaydı ben böyle olmazdım. Az önce sınavdan çıktım. Yine telefondayım.Biliyorum görselsiz yazı sevmiyorsun ne yazık ki telefondan görsel ekleyemiyorum.Alt paragrafa geçtik say şimdi.Bir saniye üç saniye beş saniye. Kendimi toparladım.Tanrım böyle bir insanla nasıl yaşanır? Açık açık kötü sözler  etmek yerine ağır ağır  sözler söylüyorum.Kilidin anahtarı üçüncü soruda gizlidir.Hakkınızı aramazsanız almanız mümkün değildir arasanız da bulmanız mümkün değildir.Negatif bir paradoksa kapılıp gitme ahmaklığına düşmediğiniz için kendinize kızarsınız.Ortadan ikiye sinirden,üzüntüden, hayal kırıklığından yarılmamak için debelenip durmanız da nafiledir.Çünkü hayat size getirmesi gerekeni getirir.Yine oklar size çevrilir.Yine siz olmaktan yargılanır suçlu bulunursunuz.Nasıl yaşanır böyle bir insanla?  Bırakıp git.Bırakıp git .Paul`e fısıldayan ses bana da fısıldıyor. Gideyim mi gitsem mi?

Yorumlar

 1. Bi yandan cümleler arası bağlantı kurmaya çalışıp beceremeyip, bi yandan da neden gülerek sonuna kadar okudum hiçbir fikrim yok Şeyma^^ Bırakıp gitme bence gitmek pek sevilesi durum değil netice de!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Böyle bir oluşturmak beni çok mutlu ettii niye bilmiyorum :)
   Beynimdeki tüm ledler patlayana kadar devam edicem galiba :)

   Sil
  2. Böyle bir his olacaktı ama ora yazmamışım :-)))

   Sil
 2. şimdi güzel güzel sınavdayen hayat ne getiriyorki :)

  Böyle olduğun zamanlarda düzenli nefes al sakinleşirsin bu kadar kasma kendini. Baktın olmuyor sende yap bir çılgınlık şaşırt hayatı, Böylece kolay lokma olmadığını göster ona :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel güzel sınavda değilsen.çok şey getiriyor :)
   Çılgınlık mı yapayım ne gibi nası ne biçim ??

   Sil
 3. Şükürler olsun tek anlayamayan ben değilmişim :) Ya geçekten öyle bir yazıyorsunki şarapnel gibi hepsi niye şimdi böyle oldu ki :) Ne oldu ne gitti anlayana kadar bütün ledleri patlatmak zorunda kaldım bende :) Birkaç defa okudum anlamaya çalıştım.

  Seni üzen sinirlendiren şey nesye git ona belli et kendi içinde tutma böyle konuşursan rahatlarsın. Sen üzülüyorsan bırak o da acı çeksin biraz patlat suratına yukarıdaki cümleler gibi olsun bitsin :) Konuşmadan bilemezsin belkide iyi şeyler olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmiyorum içimden böyle yazmak geliyor ve belki elimden de ancak böyle yazmak geliyordur.
   Bir kimseyle alakalı bir şey değil.Bir olaylar bütünü hayatımın bir bölümü
   denilebilir ve karşıma almam gereken tek kişi benmişim gibi geliyor:)

   Sil
 4. Bak ne dicem...Hayatın en sinir bozucu zorluklarına gülümseyerek "bay bay!!!" de...ben öyle yapıyorum ..evet ilk başta biraz sarsılıyorum ama güldüğümde heerşey daha eğlenceli oluyo:):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalbimi güçlendirmeye çalışıyorun ben de öyle yapabilmek için çoğu zaman öyle yapıyorum aslında da bazen gücüm tükeniyo üst üste aksilikler ama bu da geçer :)

   Sil
  2. A merak etme tecrübe yaşaya yaşaya alışırsın kendimden biliyorum :) Bak sana şunu söylim ne zaman insanlar sana öğüt vermeye başlıyorsa orada ters giden birşey var demektir. :) Bu zayıf olduğunu gösterir madem kendinde çok şey arıyorsun o zaman düşünerek hareket etmelisin :). Eğer bunlar başına geliyorsa arkana dönüp bakmalısın sana dediğim gibi hayatının iplerini eline al hayatın içinde sürüklenemyi bırak.

   Şimdi şunu izle sana bir sihir yapıcam bunu okuduğunda anlayacaksın :)
   Hikayem 15. sayfadan itibaren başlıyor unutma bunu defalarca okuyabilirsin sana güç verecek.

   http://www.memoriad.us/download/SihirliHikaye.pdf

   Bende bunu okumştum gerçekten güzel bir hikayedir :) Bakalım ne etki yapacak, hadi şaşırt beni canım :)

   Sil
  3. Beni çok yanlış anlıyorsun adsız. Cidden yanlış anlıyorsun aşırı acayip yanlış anlaşılıyorum.
   Can sıkıcı.

   Sil
  4. özür dilerim canını sıkmak istemedim sadece sana yardım etmek istemiştim. Ben de böyle bir insanım işte. Ne yapayım ben bunları anladım yazdıklarından, sonuçta birbirimizi tanımıyoruz bunlar senin kelimelerin senin düşüncelerin. Sadece artık böyle şeyler yaşama istedim hepsi bu. Tekrar özür dilerim benim hatam.

   Sil
  5. Özür dilemenize gerek yok kişisel gelişememiş başarısızlığa gark olmuş biri gibi yazdığım doğrudur.ben desteğiniz için yine teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar