Durum Bildirimi: Vizeler Çeyrek Kala


İçimden bir saçlarımı kestirme isteği bir manyak manyak işler yapma isteği sorma blogcum.

Tutuyorum kendimi.

Neyse bir şekilde bir gün her şeyin yola gireceğini umuyorum acaba o günü görebilecek miyim?

Sonra şey dersiniz ve hayatı sonunda iyiye gidiyordu ama o göremedi bak bak ajitasyon hat safhada.

Bilemiyorum depresyonda da olabilirim gerçi çok keyfim kaçık da değil. Nasıl bir ruh halindeyim onu da bilmiyorum.

Her şey allak bullak. Tam diyorum kimseye güvenmiyorum sonra her şey tersine işliyor,tam diyorum güvendiğim insanlar var bu sefer de güvendiğim dağlara karlar yağıyor.

Gene yorgunum ama ne bileyim daha bir bilinçli yorgunum. Kimsenin umrunda olmadığımı, bensiz de dünyanın pekala döndüğünü hatta bensiz baya baya daha iyi olabileceğini biliyorum. Ama yine de bir tek kişinin yüzünde tebessüm olabiliyorsam dahi yaşamaya değer olduğunu her şeyin rakamlar olduğunu sanan bir kalabalıkta küçük rakamlarımla da mutlu olabildiğimi biliyorum.

Bu yüzden bu göndermelerle dolu sözcüklerin altında kendime pay bulmuyorum. Çünkü ben böyleyim. Uçurumun ucunda kök salmış bir ağaç gibi.

Güneşli günler devam edecek. E arada yağmur da yağıyor. Daha ne olsun blogcum seviyorum bu mevsimi.

Öperim gözlerinden :*

Yorumlar

 1. Vizelere çeyrek kalmış ya hep bundan o istek. Ben de sınav haftasındayken böyle hissediyordum :D Sınav haftası geçince içimdeki o salak saçma hisler de geçti :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizimki zincirleme olacak galiba şu haftaya kalan vizeler sonra finaller bütler arada kaybolmasam diyorum bakalım hayırlısı :-D apaçi gibi geziyomuşum sonunda yok en fazla saçımı kazıtırım ya da mora falan boyatırım uuu kafam baya karışık benim :-D

   Sil
 2. bu mevsim bende saçlarıma sarıyorum yavruuum ama bende tutuyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tut tut biraz değişiklik iyi gerçi de şimdi iyiyiz bee benimki heycan aramak :-D
   Bu arada profiline ba–yıl–dım :)

   Sil
 3. "Çünkü ben böyleyim. Uçurumun ucunda kök salmış bir ağaç gibi." bugünlerde kendime kızdığımda neden diğerleri gibi olmadığımı sorguladığımda kullandığım cümleler tipinde bir cümle olmuş. Benzer sıkıntıları ben de yaşıyorum ve sanırım bizden başka yaşayanlar da var :( Bu ara artık napiyim ya belki de hayat böyledir, böyle olması gerekiyodur modunda bir bıkkınlığım var... Güzel günler yakın mı acaba gerçekten?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sana tedavi görmüş biri olarak diyorum herkes böyle çok çok istisnalarda bile bizden hi parça var hislerimiz normal biz ifade etmeye düşkünüz ve anlaşılıp kucaklanmak istiyoruz.İyi günler gelecek mi biz hangi noktada tatmin olucaz hiç bilmiyorum.Benin kuyularım derindir derim hep ne bi el uzanır ne bir ses beni kurtaracak tek kişi benim ama ben de böyleyim gelecekte nolacak yaşayıp görmekten başka çare yok :)

   Sil
  2. Aynen, dediğin gibi biz ifade etmeyi seviyoruz :) Ve bundan da rahatsız değiliz, çünkü biz böyleyiz! :D Kurtaracak olan da dediğin gibi yine biziz. Yaşayıp görelim o zaman!😇

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar