Gitmek İstedim Ama Olmadı İşteMerhaba blogcum;

Dün yarım bıraktığım yakınma işine bugün devam edebilirim gibi. Tanrım sıkıntıdan ölüyorum.

Ayağıma çay döküldü ve bir kısmı yandı. Bağırma çağırma faslından sonra yanık kremiyle işi hallettik. Şimdi sadece sızlıyor ama ayakkabı nasıl giyerim bilmiyorum. Bakalım iki güne iyileşir umarım.

Ne diyecektim hıh başkalarına öğüt verirken harikayım acayip coolum falan ama iş kendime gelince kesinlikle çuvallıyorum. Kestirip atabilirim bu çok iyi yaptığım bir şey. Yapmalı mıyım? Belki de yapmalıyım.

Bir diğer mevzu başka arkadaşım hakkında.Konuştuğum ve sadece seviyor olduğum için konuştuğum insan sayısı o kadar az ki onları da çirkin bir menfaat uğruna kaybetmek istemiyorum.Sonuçta ölürüm veya kalırım ne kadar önemli ki ben sevdiğim birinin kalbini kırmış olduktan sonra. Mesele sadece ödev ve yardım olunca da işin hiç o sularına girmek istemiyorum.

Hani şey olur ya arkadaşlar arasına borç girince bozulur bu konu hassastır. Ya da Nabrut yazmıştı kız vermemişlerdi aramız bozulmasın diye gibi gibi. Aramız bozulmasın çünkü en azından çok rahat sohbet edebildiğim birini kaybetmeyeyim. Biliyorum yardım etmek istiyor ve kesinlikle hayatımda kötü niyet aramayacağım biri olduğu için ona minnettarım ama  işte o amalar beni bitiriyor. İlerleyen zamanda cidden görüşmesem de unutmayacağım biri. Samimiyetini bildiğim biri var bu öyle güzel bir şey ki. İyi ki var böyle insanlar. Biz de birilerinin hayatında böyle anılırız bir gün umarım.

İşte bu kadar bugünlük.

Görüşürüz blogcum.

Yorumlar

 1. Off o ayağının fotoğrafını gördüm çok içim gitti bir şey de yazamadım :(
  Arkadaşlık ilişkileri, hele ki dostluk o kadar farklı ve zor şeyler ki bu konuda yorum yapamıyorum...
  Dikkat et kendine!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay hassassın sen ondan galiba iyileşiyo artık bile endişe etcek bişi yok inşallah çok teşekkür ederiim sen de dikkat et kendine :)
   Ben de yorum yapamıyorum genelde duruma açıklamaya çalışıp işin içinden çıkamıyorum hakkımızda hayırlısı.

   Sil
 2. Çok geçmişler olsun. Ayağın düzelene kadar ayakkabı giyme bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiim ah keşke elimde olsa ama el mecbur çıkılacak evden okul var haftaya sınav var son haftaki bi günle bile Allah bilir neler neler kaçırdım :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar