Final Haftası AhvalimCanım blogcum;
Bilgisayarımın bozulduğunıu söylemiştim. Alalı daha 5 ay olunca bende bir ağlamaklar, bir dolup dolup taşmaklar görmen lazımdı.

Yok efendim kargo gitmişti, sorumluluk belgesiydi, garanti kapsamıydı değildiydi derken zar zor meselenin üstesinden geldim. Anam dedim canım sağ olsun taksit taksit öderim. Bağırmalı çağırmalı işlerden hiç hoşlanmadığımdan en güzeli şu işi içim rahat bir şekilde halledeyim. Bir şekilde bu beden kendi başına ayakta durmalı blogcum ama nasıl olacak ona da emin değilim.

Staj konusuysa beni çıldırtıyor. Ona ayrı gözyaşları akıttım. Valla billa kabahatim yok benim bu sefer ben de olacak herhalde demiştim ama cıks gene bir işlerin sarpa sarması. O konuya kalbimin bir tarafıyla epeyce üzgünüm ve bu üzgün durumum devam edecek. 

İnsanları da anlamıyorum bir türlü. Hayır arkadaşım işe girmiş haber vermiyor ben olsam yedi düveli ararım ki aramışlığım da vardır. Ama noldu gene bir gün dış kapının dış mandalı Şeymagiller oldum. Ziyanı yok ama samimiyetle kalbimi açtığım kişilerin hayatlarındaki önemli şeyleri benimle paylaşacak değeri vermemeleri can sıkıcı.Daha da açar mıyım nööö dostum nöö. Bu bünye artık yoruldu yorulmaktan ziyade sıkıldı,bıktı. Ahanda buraya yazdım.

Sınavlar üzerimden haşurt huşurt geçti daha da geçeçek. Bir kısmından büte kaldım. Hayyatta büte kalmamcı tiplerden olmadığımdan ve tek bir yaz okulu bile bensiz açılamadığından ziyanı yok. Bütleri geçersem ve de yaz okulunda üstün performans gösterirsem okulumun daha az uzama ihtimali var. Ben kalp kalp o ihtimal yani. Küçük ama olsun bea. Zaten sonuçta stajlar bitmeden mezun olamıyoruz da ders mers işi bitsin hiç olmazsa. Neyse ben verebildiğim dersi vereyim de gerisi Allah kerim.Stajı da yapamazsam tüm dersleri verdim ama staj yapamadığımdan okulu terk ettim derim. :D
Bence çok cool bir tercih ama anam babam duysa pekala acıklı karşılayacaklardır. 

Dualarını beklerim blogcum.

Gözlerinden öptüm.


Yorumlar

 1. oyyy o pisiyi yirriimmm:):):)

  YanıtlaSil
 2. Başarılar o zaman sana. Yakın arkadaşlar bazen böyle ayıp yapabiliyorlar ne yazık ki boşver :)

  YanıtlaSil
 3. Çok teşekkür ederiim :)) Yapmasalar keşke ahh ahh :)

  YanıtlaSil
 4. Arkadaş dediğin yük azaltacakken bir de üzüyorlar. Beni bile üzdü :/ Sınavlarda başarılaaarrr ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diğ mi ama ben öyle olmaya çalışıyorum mesela ama yok efenim aynı sağ duyuyu göremiyoruz :))
   Çok teşekkür ederiiim :D

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar