Al İşte Kızdım
Cannım blogcum;

Bak şimdi önemsemediğin kişinin sözleri sana neden dokunsun? Neden incitsin kalbini davranışları? Neden çıldırtabilsin seni ve neden mutlu edebilsin bir anda?

O zaman önemsiyorsun işte, bal gibi de önemsiyorsun.

Tek kavgada tüm sırlar ortalığa saçıldı. Bilmem mi ben başıma geleceği elbette bilirim. Anlattığım tüm üzüntülerim gerçekti, saçıldı. İçimde şu an için zerre üzüntü yok. O konulara dair. İnsanların bana vermedikleri öneme niçin ağlayıp sızlayayım. Kendileri bilir. Ben beni dinlemeyeni, dinlediğini de ilk kavgada saçıp dökeni neyleyeyim? 

Yeterince silahları yoksa buyursunlar burdan da bir kaç kılıç kalkan kuşansınlar kendilerine. Aaa bak şu zaman da romantik, bu zaman da birine kızmış. Açık oynuyorum.

Önüm arkam sağım solum sobe.Evet işte öyle. Sobenin yanı başındayım. Yakalanmadım, yakalattım sayın blogcum. 

Suç da benim suçlu da.Hissettim, yaşadım, savundum, empati kurdum. Hep bir tırtlık hep bir arkadan vurmaklık? Aynı teraneler yani azcık heyecan katalım diyen yok. Doyduk anam bunlara içimiz şişti gari.

Gelelim fasulyenin faydalarına. Bunu da ilkokul hocam söylerdi. Şimdi baktım facebooktan nasıl tatlış olmuş. Bu erkeklere yaşlılık yakışıyor anacım sevimli oluyorlar en azından. Gerçi çok yaşlanınca kadınlar da sevimli olabiliyor evet neyse tamam saçma bir mevzuydu zaten kapatalım.

Ne diyordum bir şey diyecektim ama hıh bugün kalabalığa karıştım. Okula gittim. Uuu her yerden birileri çıkıyor. Hiç çekilesi değil.Ama alışacak bu Şeyma. İnsanları sevecek, kucaklayacak. Şaka şaka, orası abartı oldu. Rahatsız olmayacak kadar alışsam yeter. Hatta bugün alıştım bence bile. Yüksek doz utangaçlıkla başladım. Kalmadı bence tükendi o artık.

İnsanlar ne kadar acayip değil mi blogcum? Ne kadar garip ? Benim gibi bak bir de bana çok garipsin bilmem neler. Ah sen aynada bir kendini görsen. Ama görünmez o sana görünmez işte. Karşıdakinin kusuru acayipliği görünür,seninki sana görünmez. O çuvaldız hep karşı totolar için. Minik iğnelerle kendimizi az dürtüyorsak eleştiriye açığız. Çok dürtüyorsak bütün çuvaldızları getirin bu salağa saplayalım. 

Diyeceklerim bu kadar.

Aynada görünmeyene dikkat et blogcum orası mühim.

Orası çok mühim.

Sevgilerimle...

Resm-i Not: Mandalina var, yin mi?? :D

Yorumlar

 1. İnsanları anlamaya çalışmayı bıraktım ben çingusu hep bi kafa bulanıklığı yaratıyorlar.
  İlk kavgada her şeyi ortaya dökenden de hayır gelmez uzak durmak en iyisi.

  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uzak duramayacağım biri ne yazık ki hatta affettim gibi bile oldu ama o burukluk baki tabi yapacak bir şey yok :)
   Kafa bulanıklığı cuk oturmuş fazla karışık anlamaya çalışmayınca da ben ben değilim. Herkes ne biliyorsa onu yapmalı belki de benim en iyi bildiğim şey de bu karmaşada kaybolmak az mazoşist değilim anlayacağın :):)

   Sil
 2. arkadaş olabilmek zor zanaat insanoğlu için. kimseye güvenmeyeceğim hiçbir şeyimi anlatmayacağım diyorum yok olmuyo öyle de hayat geçmiyor. döngü bu birilerine güveneceğiz ve onlarda bizi sırtımızdan vuracak!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle kesinlikle,insanlardan kopmak ne yazık ki mümkün değil. Habire aynı noktaya dönüyoruz.Neyse ki biri sırtımızdan vururken beriki iyi görünüyor, beriki sırtımızdan vururken bir başkası gözümüze iyi görünüyor bir şekilde katlanıyoruz :)

   Sil
 3. Sanırım bana yazmak için güç verdin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyleyse, ne mutlu bana. Okumaktan zevk duyacağım seni her zaman :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar